Стан виконання місцевого бюджету за 8 місяців 2018 року, встановлення місцевих податків та зборів на 2018-2019 роки, перерахування субвенцій районному бюджету, стан укладання договорів з лікарями, надання пропозицій до проекту «Програми соціально-економічного і культурного розвитку Білоцерківського району на 2019 рік» — ці питання порядку денного наради з головами місцевих рад, що відбулася під керівництвом голови Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадія Джегура.

Саме на цій нараді відбулась предметна розмова щодо актуальних питань життєдіяльності району, визначено напрямки подальшої співпраці з обговорених питань

В числі учасників наради — керівник апарату адміністрації Ольга Кучер, керуючий справами районної ради Володимир Шевченко, директор ДП «Білоцерківське лісове господарство» Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства Анатолій Вітряк, начальник управління фінансів райдержадміністрації Анатолій Титаренко, в. о. начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тетяна Криворучко, директор Комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД Білоцерківського району» Білоцерківської районної ради Іван Ровенко.

Підводячи підсумок наради голова райдержадміністрації зазначив, що буде дано відповідні доручення для їх виконання. Також він наголосив на необхідності активізації інформаційно-роз`яснювальної роботи серед мешканців щодо підписання декларацій із лікарями.

(За матеріалами сайту РДА).