Привітними словами зустрічала односельців і своїх гостей Сидорівська садиба у День села, який відзначається у свято Покрови Пресвятої Богородиці. Красиве й квітуче село полонило неймовірними осінніми барвами погляд кожного, хто завітав сюди. Сидоряни в черговий раз довели свою щиру й сердечну любов до рідного краю, влаштувавши чудове свято.

Гучними оплесками вітала громада почесних гостей: голову Білоцерківської районної ради Віталія Гринчука, депутата районної ради Олександра Балановського, помічника народного депутата В.Гудзенка — Євгена Гудзенка.

Зі словами привітання до присутніх звернулася сільський голова Людмила Воровська: «Життя селянина проходить у постійних турботах і важкій праці. Часу на відпочинок практично не залишається. В день нашого села можна відволіктися від щоденних клопотів, поспілкуватися з друзями, розважитися. Тож бажаю, щоб вам вистачило заряду енергії, отриманої під час святкування, на весь рік». Пані Воровська щиро дякувала всім, хто долучився до організації і проведення дійства.

Села, як і люди, мають свою біографію. Її роками, десятиріччями пишуть самі люди. Сьогодні на Сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Весь народ нашої держави об’єднався нині проти російського агресора, серед них  і мужні сидоряни.

Краяни хвилиною мовчання  вшанували загиблих.  Вдячним словом  згадали тих, хто своєю працею багато зробили для села.

У цей урочистий день голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук вітав  присутніх не тільки з Днем села, Покровою, а й з Днем захисника України, побажав миру, добра та Божого благословення.

«Найбільше багатство нашого краю – це його люди, якими ми пишаємося, дякуємо за відмінну роботу працівникам соціальної сфери, виробничникам, аграріям. Без роботи цих установ життя у селі завмерло б. Тому продовжуйте працювати на благо рідного краю, нехай зростає ваш достаток, а ми , представники влади завжди Вас підтримували й будемо підтримувати», — продовжив Віталій Гринчук.

З найтеплішими побажаннями звернувся до громади депутат районної ради Олександр Балановський: «Сидори – це  колиска, яка мене зростила. Де б не бував, але завжди дивишся в щирі  очі людей, спілкуєшся з ними, розділяєш як тяжкі, так і радісні хвилини життя. Найголовнішим для мене зараз, як для районного депутата, піклуватись про підростаюче покоління  нашого краю та про здоров’я всіх її жителів. І я роблю хоч і маленькі, але впевнені кроки в цьому напрямку». Особливі слова вдячності Олександр адресував своїй першій вчительці, Тетяні Кирилівні Семеняченко — за її чуйність, людяність, доброту та довгі роки сумлінної праці.

До вищесказаного приєднався помічник народного депутата України В.Гудзенка Євген Гудзенко, та додав: «Мені дуже приємно було долучитися до проведення свята. Відчуваєш себе членом великої і дружньої родини, в якій уміють добре працювати і гарно відпочивати, в якій шанують народні традиції і за добро платять добром. Я щиро бажаю жителям Сидорів доброго здоров’я та родинного добробуту».

До привітань долучилися керівники господарства, представники Благодійного фонду «Фортеця», місцеві депутати.

Під час урочистостей традиційно вітали найактивніших та найкращих представників громади, які беруть активну участь у функціонуванні школи, ФАПу, пошти, поліпшенні благоустрою тощо. Традиційні віншування були й на честь подружніх пар, вітали також молодят, які побралися в цьому році. Вітання отримали іменинники, ювіляри, родини, які саме цього року поповнилися дітками.

Далеко навкруги було чутно і видно, як сидорівська садиба виблискувала своїми талантами, і долучитися до цього дійства, стати промінцем сонячного настрою громади міг кожен, кому було що сказати. І «говорила» садиба піснями й танцями, чудовими виробами із різних матеріалів: деревом з осіннього листя,  вишиваними картинами, рушниками. Багато чого ще розповідали місцеві мешканці громаді, одне одному, словом, спілкувалися. А це найбільше щастя у житті.

Концертну програму для жителів села та його гостей підготували народний фольклорний колектив «Терниця», які майстерно декламували свої здібності та таланти. Емоцій на святі вистачало. Кожен був задіяний у проведенні свята, адже село – це велика родина, де як маленький селянин, так і дорослий робить свій маленький вклад для розвитку рідного краю».