У свято Покрови Пресвятої Богородиці сидоряни в черговий раз довели свою щиру й сердечну любов до рідного краю, влаштувавши чудове свято.

Радо вітала громада  гостей, які завітали на свято:голову районної ради Володимира Шевченка, свого земляка — депутата районної ради Олександра Балановського, представника БФ «Фортеця» Наталію Хіль, отець Андрій благословив захід.

 З великою повагою та шаною звернулася в цей святковий день господиня села Людмила Воровська. Вона подякувала громаді за активність та небайдужість, відзначила, що саме в цьому і є секрет успіху розвитку будь-якої громади.

У цей урочистий день депутат районної ради Олександр Балановський вітав  присутніх не тільки з Днем села, Покровою, а й з Днем захисника України, побажав миру, добра та Божого благословення. У цей день Олександр Балановський передав містянам Храм Покрови Божої Матері.

До привітань приєдналися голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко,  представник Благодійного фонду «Фортеця» Наталія Хіль, місцеві депутати.

Сидоряни гарно святкували. Мали можливість скуштувати шашлики, юшку, смачні вареники.

Під час урочистостей традиційно вітали найактивніших та найкращих представників громади, які беруть активну участь у функціонуванні школи, ФАПу, пошти, поліпшенні благоустрою тощо. Традиційні віншування були й на честь подружніх пар, вітали також молодят, які побралися в цьому році. Вітання отримали іменинники, ювіляри, родини, які саме цього року поповнилися дітками.

Була чудова концертна програма для жителів села та його гостей, яку підготувала Людмила Поліщук. Емоцій на святі вистачало.

Цього ж дня відзначали День села в с.Попрапвка (голова сільради – Кабула Іван Петрович).

Шановну громаду зі святом привітав очільник районної ради Володимир Шевченко, наголосивши, що громада села є прикладом тих самодостатніх громад, які вирішують проблеми сьогодення, не забуваючи про завтрашній день. Володимир Олексійович усім присутнім побажав здоров’я, добробуту, мирного неба та всіляких гараздів, а також відзначив грамотами кращих працівників села. До вітань приєднався Володимир Василенко, представника БФ «Фортеця».

Сподіваємося, це такі, по сімейному, теплі свята і надалі  залишаться гарною традицією, збиратимуть у дружнє коло всі сільські родини. Тож нехай здобутки цих чудових мальовничих сіл Білоцерківщини завжди зростають, а щастя та добробут їх жителів із роками тільки примножуються. Слава Україні!