На засіданя постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської етики, духовності та забезпечення діяльності депутатів, яка проходила 19 березня  під головуванням Олександра Махині,  заступник голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало представив на розгляд депутатів план роботи Білоцерківської районної ради VІІ скликання на 2019 рік. Депутати розглянули план,  внесли ряд пропозицій  та передали на розгляд президії та сесії районної ради. Серед запропонованих питань: звіт голови райдержадміністрації про роботу; інвентаризація земель Білоцерківського району…

Депутат районної ради Олександр Махиня порушив питання щодо співпраці районної ради з громадськими формуваннями та спільно обговорили подальшу співпрацю щодо Програми профілактики та протидії злочинності у Білоцерківському районі «Безпечна Білоцерківщина».

На засідання комісії депутати запросили представників громадськості – Володимира Веровського, Олега Ковальчевського, представників громадських формувань  – «Щит» (с.Дрозди), Мангуст (Острійки-Блощинці), «Патріот» (Узин),  начальника Білоцерківського відділу поліції Геннадія Мельниченка та   начальник сектору превенції Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Київській області Олега Микитюка, голову районної ради Володимира Шевчека.

У межах села Томилівка Білоцерківського району активісти зафіксували злив нечистот у річку Рось. Емоційно усі присутні обговорювали  дане питання, так як вважають, що можуть упередити злочин та забезпечити правопорядок у районі.

Депутати обговорили питання щодо вирубки дерев у мікрорайоні Гайок та порушили питання сміттєзвалищ.

Розгляд  даних питань зайняв досить тривалий час, носив конструктивний характер, факти і аргументи, наведені громадськими діячами, були почуті. Поступило ряд  пропозицій щодо екологічної катастрофи річки Рось та щодо співпраці з громадськими формуваннями й шляхи їх вирішення.

Свою думку по кожному питанню висловлював депутат районної ради Юрій Базяк. «Та соціальна  напруга, яка є зараз у кожному­ селі — є оцінкою роботи депутатів, керівництва району. Мені іноді стає не по собі за звання «депутата». Ми обранці народу і ці проблеми маємо вирішувати в правовому полі. Виборці нам довірили», — на завершення резюмував Юрій  Михайлович.