У свято Покрови Пресвятої Богородиці сидоряни в черговий раз довели свою щиру й сердечну любов до рідного краю, влаштувавши чудове свято.

Радо вітала громада  гостей, які завітали на свято: свого земляка депутата районної ради Олександра Балановського, помічника народного депутата В.Гудзенка — Євгена Гудзенка, представника БФ «Фортеця» Володимира Василенка, отець Андрій благословив захід.

З великою повагою та шаною звернулася в цей святковий день господиня села Людмила Воровська. Вона подякувала громаді за активність та небайдужість, відзначила, що саме в цьому і є секрет успіху розвитку будь-якої громади.  «Упродовж декількох останніх років нашої з вами спільної роботи у селі вдалося чимало зробити задля розвитку та підтримки закладів соціальної сфери, ремонту доріг. Освітлення вулиць залишалося багаторічною мрією  сидорян. Бо нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві…

І ось перший красномовний та приємний результат – центральна вулиця осяяна нічним електричним світлом. У планах — засвітити вулиці Молодіжну і Центральну. За це я хочу щиро подякувати  нашим депутатам та  ТОВ «Еліта 2010» — керівник Я.Балановська, за суттєву матеріальну підтримку,» — продовжила пані Воровська.  Побажала, щоб усім вистачило заряду енергії, отриманої під час святкування, на весь рік.

У цей урочистий день депутат районної ради Олександр Балановський вітав  присутніх не тільки з Днем села, Покровою, а й з Днем захисника України, побажав миру, добра та Божого благословення.

«Я пишаюся своїми односельцями, дякую за гарну роботу працівникам соціальної сфери, виробничникам, аграріям. Без роботи цих установ життя у селі завмерло б. Тому спільно будемо працювати на благо рідного краю. Особе вітання я хочу виразити  старожилам, людям літнього віку, багатодітним родинам», — продовжив Олександр.

До привітань приєднався помічник народного депутата України В.Гудзенка Євген Гудзенко, представники Благодійного фонду «Фортеця» Володимир Василенко, місцеві депутати.

В день свята Олександр Балановський  відвідав та привітав свою виховательку, матір-героїню  Семеняченко Марію Архипівну, їй виповнилось 91 рік і у вихованні Олександра вона відіграла дуже важливу роль. Також завітав у гості й  привітав багатодітну маму — Аветісян Маргарит Мгерівну. З особливою шаною та вдячністю Олександр завітав до ветерана, учасника бойових дій ІІ-ї Вітчизняної, учасника блокади Ленінграду, односельця старожила Мироненка Юхима Івановича. Він поспілкувався з ветеранами, розділив із ними хвилюючі моменти, привітав зі святами та побажав довгої людської шани.

Для своїх односельців Олександр організував шашлики, юшку, смачні вареники. Діти мали можливість пострибати на батуті.

Під час урочистостей традиційно вітали найактивніших та найкращих представників громади, які беруть активну участь у функціонуванні школи, ФАПу, пошти, поліпшенні благоустрою тощо. Традиційні віншування були й на честь подружніх пар, вітали також молодят, які побралися в цьому році. Вітання отримали іменинники, ювіляри, родини, які саме цього року поповнилися дітками.

Концертну програму для жителів села та його гостей підготувала Людмила Поліщук, своїм співом присутніх радували Кубенко Сергій, Куцелап Василь, учасники фольклорного ансамблю «Любисток», родина Глущенків із Яблунівки, місцева молодь Семеняченко Елізавета та Степаненко Аліна. Вони майстерно декламували свої здібності та таланти. Емоцій на святі вистачало. Кожен був задіяний у проведенні свята, адже село – це велика родина, де, як маленький селянин, так і дорослий робить свій маленький вклад для розвитку рідного краю.

Сподіваємося, це такі, по сімейному, теплі свята і надалі  залишаться гарною традицією, збиратимуть у дружнє коло всі сільські родини. І нехай на щастя та добро розквітають та розвиваються села славного Білоцерківського краю! Слава Україні!