Минулими вихідними ряд сільських громад Білоцерківського району відзначили Дні сіл. Зокрема, святкові гуляння пройшли в селах  Гайок, Фастівка, Потіївка, Томилівка, Яблунівка. Голова районної ради Володимир Шевченко та заступник голови Анатолій Чичикало привітали громади сіл зі святом. Вони дякували громади за активність та небайдужість, побажали усім достатку, радості, миру, любові, здоров’я.

Урочисті вітання на адресу сільських громад лунали від сільських голів, в.о.голови Білоцерківської райдержадміністрції Юрія Савчука, народного депутата України Віталія Гудзенка, заступника голови адміністрації Володимира Толочка, радника голови районної ради Василя Павловського, громадського діяча Олександра Ференця, депутатів місцевих рад, керівників сільськогосподарських формувань, меценатів.

Костюмовані дійства, приурочені містичному святу Івана Купала, виступи творчих колективів,  конкурси та призи для малечі, яскраве вогнище, смачні частування – саме в такій святковій та чарівній атмосфері пройшли Дні сіл.

Сподіваємося, це такі по сімейному теплі свята і надалі  залишаться гарною традицією, збиратимуть у дружнє коло всі сільські родини. І нехай на щастя та добро розквітають та розвиваються села славного Білоцерківського краю!

А вже цими вихідними естафету святкувань перехоплюють Мала Вільшанка та Щербаки.