Минулими вихідними ряд сільських громад Білоцерківського району відзначили Дні сіл. Зокрема, святкові гуляння пройшли в селах Гай, Василів, Потіївка, Томилівка, Трушки, Яблунівка, Чепеліївка, Сухоліси, Йосипівка. Костюмовані дійства, приурочені містичному святу Івана Купала, виступи творчих колективів,  конкурси та призи для малечі, яскраве вогнище, смачні частування – саме в такій святковій та чарівній атмосфері пройшли Дні сіл. Крім цього, влаштовані й виставки декоративно-прикладного  мистецтва  місцевих  майстрів, адже села району завжди славилися працьовитими і творчими людьми. Тут і вишивка, бісероплетіння, вироби з соломи та ін. Під час урочистостей традиційно вітали найактивніших та найкращих представників громади, які постійно  беруть участь у заходах благоустрою,  тощо. Традиційні віншування були й на честь подружніх пар, вітали також молодят, які побралися в цьому році. Вітання отримали іменинники, ювіляри, родини, які цього року поповнилися дітками. Адже ж недарма кажуть, що село живе, коли у нього прилітають лелеки, коли там народжуються та зростають діти.

 Урочисті вітання на адресу сільських родини лунали від представників районної влади, депутатів різного рівня, інших почесних гостей. Не обійшлося і без подарунків. Так, усім, хто 7 липня був присутній у с.Потіївка, випала честь стати свідками історичної події – відкритті оновленого  будинку культури, який не бачив ремонту вже майже 40 років. Ремонт проведено завдяки спільним зусиллям  обласної, районної та місцевої влади. Активно попрацював й колектив закладу на чолі з керівником будинку культури Володимиром Микитюком.

 З великою повагою та шаною звернулася в цей святковий день господиня села Ольга Бурлака. Вона подякувала представникам влади, особисто Миколі Стариченку за суттєву підтримку та допомогу жителям Потіївки. Побажала, щоб мир, щастя, любов і достаток жили на кожній вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи нас у згуртовану й небайдужу громаду!

Подякував громаді за активність та небайдужість голова районної державної адміністрації Геннадій Джегур. Він відзначив, що всі жителі цього села, як одна родина, побажав усім достатку, радості, миру, любові, здоров’я: «Приємно бачити громади, де всі як один працюють задля соціально-економічного та культурного розвитку, де власне люди проявляють небайдужість до долі свого рідного села. Саме в цьому і є секрет успіху розвитку будь-якого населеного пункту. Потіївка – саме одна з таких громад. Зі свого боку, як голова районної державної адміністрації, хочу запевнити вас, що районна влада і надалі усіляко підтримуватиме ваші ініціативи та починання. Нам вже вдалося багато зробити і для школи, і для ФАПу, але робота в цьому напрямку буде продовжена і надалі».

 «Потіївка завжди зустрічає всіх чудовою енергетикою. Адже у вас така працьовита громада, яку очолює справжня господиня Ольга Бурлака. Упродовж декількох останніх років нашої з вами спільної роботи у селі вдалося чимало зробити задля розвитку та підтримки закладів соціальної сфери, ремонту доріг. І ось сьогодні ми є свідками гарної події – завершено ремонт у будинку культури. Упевнений, що ми всі з вами станемо свідками багатьох чудових заходів, які відбуватимуться в його стінах», — зазначив у вітальному слові голова районної ради Віталій Гринчук.

Щиро та тепло зустрічав Василів голову районної ради Віталія Гринчука. Саме за його підтрики на території села облаштовано дитячий майданчик, розпочато будівництво церкви,  проведено ремонт доріг, оновлено огорожу на кладовищі, триває капітальний ремонт ФАПу,  розроблено експертну документацію на капітальний ремонт сільського будинку культури,  придбано концертні  костюми для хору «Василиха». А цього дня  Віталій Юрійович передав кошти ще й на придбання концертного взуття для учасників ансамблю та вручив працівниками фельдшерсько-акушерського пункту подарунковий сертифікат на транспортний засіб (скутер) .

Активно відзначили день села й у Сухолісах. Місцева громада відповідально підготувалася до урочистостей. В числі гостей свята – голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, народний депутат Верховної Ради України Віталій Гудзенко, представники благодійного фонду «Фортеця» та ін. Сільський клуб був наповнений і старими, і молодими. Щирі привітання та подарунки від гостей  — стали гарним початком святкового вечора. Особливо хочеться відмітити, що в числі нагороджених багато шкільної молоді. І це не може не радувати, адже саме такий факт яскраво свідчить про активність та небайдужість саме підростаючого покоління.

Чудовими піснями, танцями, жартами розважили глядачів учасники  вокального ансамблю  «Гармонія» сільського будинку культури.  Доречі, творчий колектив теж не залишився без святкового подарунку – за сприяння сільського голови Віктора Савчука  самодіяльні  артисти отримали новенькі костюми.

Весело й дружно жителі Трушок відзначили своє свято. Цього дня заступник голови районної ради Анатолій Чичикало вітав громаду.

«Нехай кожний із нас працює з вірою у завтрашній день, долає будь-які труднощі, береже мир, злагоду та порозуміння у цей надскладний час для нашої рідної України. Нехай нас єднає світло людських чеснот, й кожне свято надихає усіх нас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, вселяє впевненість у майбутнє»,- лунало з вуст Анатолія Петровича.

Сподіваємо, це такі по сімейному теплі свята і надалі  залишаться гарною традицією, збиратимуть у дружнє коло всі сільські родини. І нехай на щастя та добро розквітають та розвиваються села славного Білоцерківського краю! Слава Україні!