2 листопада представники Благодійний фонду  «ФАРМВАРТА» завітали до Білоцерківської міської організації Червоного Хреста України, де передали суттєву партію льодяників — для лікування горла.

У приміщенні організації Червоного Хреста, звідки, власне, й розпочався благодійний рейд, зібралися засновник благодійного фонду Денис Шевченко,  директор фонду Віталій Архіпов, представник фонду на Білоцерківщині — голова районної ради Віталій Гринчук, голова Білоцерківської міської організації Червоного Хреста України Галина Кожедуб, директор благодійного фонду «Час змін» Костянтин Климчук.

Денис Шевченко запевнив, що  ця співпраця триватиме й надалі. Також у рамках співпраці з благодійним фондом «Час змін» ліки систематично передаються  для бійців, які перебувають у зоні АТО.

Очільник благодійного фонду «ФАРМВАРТА» додав, що ця добра справа стала можливою завдяки сприянню Віталія Гринчука, який взяв на себе основні витрати, пов’язані з доставкою ліків до медзакладів міста та району.

У свою чергу, Віталій Гринчук  висловив вдячність усім небайдужим людям, які долучилися до цієї благородної справи, а також наголосив, що органи місцевого самоврядування, депутатський корпус ставлять перед собою завдання, аби ліки, які передаються безкоштовно, дійшли до кінцевого споживача дійсно безкоштовно.

«Ця допомога є вагомою підтримкою для людей у такий складний час, коли не вистачає коштів на продукти харчування, не кажучи вже про ліки», — відмітив очільник районної ради.

Галина Кожедуб подякувала благодійникам, а також повідомила, що всі мешканці міста в разі потреби можуть звертатися до Білоцерківської міської організації Червоного Хреста України за допомогою.

Голова благодійного фонду «Час змін» Костянтин Климчук, який щойно повернувся із зони АТО, розповів наскільки важливим є здоров’я бійців на передовій  і , що завдяки благодійному фонду «ФАРМВАРТА»  ми маємо змогу забезпечити якісними, дієвими препаратами наших бійців.

Цього ж дня партію льодяників було передано вихованцям Білоцерківської дитячої юнацької спортивної школи. Благодійники мали можливість поспілкуватися з тренерами та  юними спортсменами й зробили фото на згадку.

Далі партію ліків було передано районній лікарні – делегацію зустрів головний лікар Білоцерківського району Олександр Лопот. Медики щиро дякували за надану допомогу та наголосили, що благодійний фонд «ФАРМВАРТА» в такий скрутний час стоїть на варті здоров`я людей.