На завершальній сесії районної ради де­путати внесли зміни до рі­шення «Про районний бю­джет на 2019 рік». Зокрема, збільшили доходи  загального фонду районного бюджету   за рахунок  субвенції з місцевого бюджету на здійснення  переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок медичної субвенції з державного бюджету КБК 41051500 в сумі — 318500 грн.

Відповідно, зменшили доходи  загального фонду районного бюджету за рахунок  «Субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» КБК 41051400 в сумі – 4400 грн. 00 коп.

Збільшили видатки загального фонду по   районній державній адміністрації  за рахунок «Субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції» по КПК 0212010 КЕКВ 2610 в сумі – 318500грн.

    По спецфонду зменшили видатки спеціального фонду районного бюджету за рахунок  «Субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» по КПК 0611020 КЕКВ 3110 в сумі – 4400 грн. 00 коп.

На завершення голова ради усіх присутніх привітав із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.   Побажав міцного здоров`я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях.

Вів засідання сесії голова районної ради.

До відома: 6 січня 2020року газеті «Замкова гора» (колишній «Ленінський шлях») виповнюється 100 років. З цього приводу голова ради Володимир Шевченко вніс пропозицію  занести кандидатуру редактора газети «Замкова гора» Строкач Віру Олександрівну до «Золотого фонду» району. Віра Строкач впродовж 48 років працює у виданні, із них -16 років редактором. Газета «Замкова гора» впродовж багатьох десятиліть залишається виданням, яке користується популярністю в читацької аудиторії. Тож депутати підтримали пропозицію голови.