Квітуче українське село, яке зачаровує своїми  мальовничими краєвидами, з давніх-давен було оберегом, джерелом духовності народу, його традицій, звичаїв та  вірувань. Саме Томилівка, багата історією, скарби якої відліковуються вже не одне тисячоліття, завжди привітно зустрічає гостей. Тут народжують діток, виховують патріотів, вирощують хліб.  І все ж, справжньою його окрасою — є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, вони скромні, працьовиті й не звикли до слави. Але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості й самовідданості. Вони завжди зустрінуть  вас щирою посмішкою та запашним короваєм.

Сьогодні томилівчани святкують день села і до них на свято завітали шановані гості — народний депутат України Віталій Гудзенко, заступник голови Київської обласної ради Микола Стариченко, заступник голови районної ради Анатолій Чичикало, в.о.голови райдержадміністрації Юрій Савчук, директор ТОВ БМК  Іван Кузякін, голова Білоцерківської організації ветеранів Віктор Рудий, представник міжнародного фонду «Бойове братство без кордонів» Є.Подсольонов, голова обласної організації Аграрної партії України О.Корбан. Вони вітали громаду з молодістю і перспективою.

Адже Томилівка є прикладом успішного українського села, з добре розвинутою соціальною інфраструктурою. Сучасна школа,  дитячий садочок, будинок культури, амбулаторія. І все це стало можливим завдяки плідній співпраці сільської ради з ТОВ «Земля Томилівська». Тож чільне місце на святі займали  подружжя  Вахніїв — IMG_1705Сергій Петрович та Тетяна Анатоліївна. Вправні господарі з молодечим запалом взялися до справи і вже за кілька років вивели сільськогосподарське підприємство ТОВ «Земля Томилівська» на лідерські позиції. Разом із господарством розвивалася й Томилівка. І сьогодні Сергій Петрович, як  почесний керівник господарства, продовжує всіляко опікуватись соціальною сферою рідного села.

Запрошені гості щиро дякували громаді за невтомний труд, адже їхніми руками й розумом протягом багатьох років творилися добробут і благополуччя  рідного краю. Щирі вітання звучали й на адресу Сергія Петровича та Тетяни  Анатоліївни Вахніїв, за те що не стоять осторонь від соціальних проблем села. Була відзначена  робота сільського голови Наталії Карпінської. Саме завдяки її заслуженому авторитету, умінню господарювати село живе, люди відчувають умілу руку господині. Гості бажали миру, добра, і щоб це свято принесло радість життя, відчуття оновленості, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні задля кращого майбутнього, на яке працює кожен житель Томилівки.

IMG_1731Родзинкою свята стало віншування хористів. Адже де свято – там і пісня. Пісня і праця, стали символом непосидючих та невтомних томилівчан, які ще в далекому 1991 році об`єдналися в  аматорський хор «Калина». А сьогодні це вже народний хор, і 25 років своїм співом радують не лише  жителів села, а й знані за його межами. Їх керівник, Володимир Клюєв, виступає ініціатором у всіх творчих починаннях. Саме він зумів згуртувати навколо себе 35 хористів, які разом проводять спільні вечори, співають українських пісень. Свій репертуар присвячують любові до Батьківщини, рідного краю. Вони розуміють, що саме так зуміють зберегти і передати наступним поколінням українські традиції, пісню, а разом з нею – любов до рідної землі, працьовитого народу. Сьогодні вони винуватці урочистостей й, по праву, отримували вітання.

IMG_1711«По своїй квітучій творчій ниві ви несете у широкий світ пісню — душу нашого багатонаціонального народу. Нехай Ваша творчість лине від серця до серця та єднає нас в ім’я щасливого майбутнього України. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, успіхів, добробуту, життєвих гараздів, мирного неба, благополуччя, достатку у Ваших родинах»,-вітаючи народний колектив із ювілейною датою, говорив заступник голови Київської обласної ради Микола Стариченко.

Ветерани, кращі працівники господарства,  народний аматорський хор «Калина», учасники АТО були відзначені подяками та грошовими винагородами. Так, народний депутат України Віталій Гудзенко передав грошовий сертифікат для сільської ради, Микола Стариченко подарував колективу – путівки на відпочинок, а Олег Корбан – музичний центр для будинку культури.

Дружніми оплесками, словами вітань та нагородами віншували старожилів села. Знову на весільний рушничок стали подружні пари, які відсвяткували золоті та срібні весілля, а також подружжя, які побралися в цьому році. Привітали й новонароджених жителів села та їхніх батьків.

Протягом свята в залі постійно лунали оплески, кожної миті відчувалися приязнь, доброта і підтримка, які й мають панувати у справжньому родинному колі, що його утворюють представники однієї громади українського села.