Історія Білоцерківщини глибока та неосяжна. На кожному кроці оживають давні звичаї та традиції, а сьогодення, зростаюче на цьому міцному корінні, теж багатогранне й неповторне.

7 березня у залі Білоцерківської районної ради відбулися урочистості з нагоди  96-ї річниці з дня заснування району.

Захід пройшов за участю поважних гостей, членів Золотого фонду  Білоцерківського району, учасників АТО, депутатів, колишніх керівників району, представників громадськості. Свято розпочали з підняття прапора та виступу члена Золотого фонду  Білоцерківщини Василя Дудника.

Далі, у залі районної ради урочисто віншували дорогих краян. Дійство видалося надзвичайно красивим та яскравим. Вітання зі сцени звучали  у виконанні фольклорного ансамблю “Терниця”, Станіслава та Романа Бичеків, Анастасії Гладченко, Христини Дзядевич, Василя Лясоти. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв України, всіх тих хто віддав своє життя за цілісність та незалежність нашої держави в зоні АТО.

Зі словами вітань виступили голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко та в.о. голови райдержадміністрації Юрій Савчук.

У своїх виступах керівники наголошували, що нашому краю поталанило на  шанованих гостей, серед яких керівники та працівники господарств району, ветерани праці, представники «Золотого фонду», працівники органів місцевого самоврядування та підприємці, воїни-захисники Батьківщини, освітяни, медики. Тож щиро дякували їм за  невтомну працю та закликали  і далі працювати на розвиток нашого району. Відзначили керівників, із якими мали за честь працювати: Дудника Василя Івановича, Вахнія Сергія Петровича, Маршалка Вадима Анатолійовича, Гринчука Віталія Юрійовича, Хрика Василя Михайловича – ці люди творили історію нашого краю.

Крім теплих та щирих вітальних слів за проявлену організаторську роботу в колективах, кращі працівники району були нагороджені Грамотами та Подяками Київської ОДА та обласної ради, спільними Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Подяками своїх земляків відзначили – помічник народного депутата Верховної Ради України В. Гудзенка Євгеній Гудзенко, голова Узинської ОТГ Віталій Гринчук, голова РДА минулих років Вадим Маршалок, начальник податкової служби Павло Козирєв, голова Благодійного Фонду «Фортеця» Олександр Ференець.

Вони привітали присутніх зі святом і побажали міцного здоров’я, добробуту й достатку в родинах, миру та закликали керівників району до єдності й співпраці.

Віншували ветеранів праці й почесних громадян Білоцерківського району, адже саме завдяки їх відданій наполегливій роботі на благо розвитку Білоцерківського району, завдяки професіоналізму, ми можемо пишатися нинішніми здобутками. Саме вони є прикладом для підростаючого покоління.

Море квітів від Віталія Гудзенка та Олександра Ференця. Адже День району Білоцерківщина святкує напередодні жіночого свята -8 Березня. То ж кожний адресував свої вітання жінкам.

Нехай у душах тих, хто завітав до цієї зали, зростає все найкраще: любов, добро, повага, мудрість, які множитимуть та додаватимуть снаги в ім`я творення добробуту рідного краю і його людей.