Честь і хвала людям, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам. Соціальні працівники обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Перша неділя листопада вже традиційно стала днем, коли соціальні працівники відзначають своє професійне свято. Тож 1 листопада залі  Білоцерківської районної ради провели урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Цього дня вітання приймають не тільки працівники органів соціального захисту населення, а й Пенсійного фонду, центрів зайнятості, фондів соціального страхування, соціального захисту людей з обмеженими можливостями, соціальних служб для молоді та Червоного Хреста.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Білоцерківської  районної ради Володимир Шевченко та в.о. голови райдержадміністрації Юрій Савчук.

“Я переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну та важливу професію. Щиро дякую за душевне тепло, турботу і милосердя усім працівникам соціальної сфери району. Нехай добро, яке ви даруєте людям, обернеться для вас достатком і людською вдячністю! Адже наше життя до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим ” — наголосив у своєму виступі Володимир Шевченко.

Кращих працівників соціальної сфери керівники району відзначили грамотами.

Дякували за душевне тепло, турботу й милосердя, заступник голови адміністрації Володимир Толочко, начальник соціального захисту населення Валентина Бачинська, голова районного комітету профспілки працівників держустанов Любов Тимошенко.

Дехто з працівників отримав грамоти та премії від районного комітету профспілки працівників держустанов.

І як подарунок для працівників соціальної сфери відбувся святковий концерт за участю творчих солістів району.