В липні цього року в м.Одеса  відбулися Міжнародні змагання з плавання «Чорноморська перлина», присвячені «Дню Конституції України», де прийняли участь спортсмени з багатьох країн світу: України, Білорусії, США,   в різних вікових категоріях.

У своїй  віковій категорії 65-69 років  Зеленецький Сергій Вікторович з м.Узина  клуб  «Білий Ведмідь», зайняв 2-ге місце з результатом  54: 41.

В триденній, напруженій боротьбі Сергій Вікторович  у загальному заліку достойно завоював 13  високих нагород і був був нагороджений Дипломом «За волю до перемоги, за високі результати та за витримку».

Перемога Сергія  Вікторовича в Міжнародних змаганнях в Одесі є найвищим результатом за всі попередні виступи. Та найбільшою нагородою для спортсмена було те, що цього разу з Сергієм Вікторовичем  приймав участь у змаганнях і його 9-ти річний онук Владик Руденко, учень 5-го класу Узинської гімназії, який є членом Узинського клубу зимового плавання і загартування й тренується перший рік як і його дідусь  у Білоцерківському басейні ДЮСШ № 1. Тренує їх Оверченко Юрій Володимирович .

Вперше юний спортсмен приймав участь у таких престижних, відповідальних  Міжнародних змаганнях  і в своїй віковій категорії  8 -12 років на  дистанції  50 метрів – на спині (з результатом 1 хв 20 сек)  достойно завоював  золоту медаль, як і його дідусь. Ця перша, значна перемога  надихає юного спортсмена на нові досягнення, нові успіхи.

З 14-15 липня 2018 року в м.Житомир  на березі ріки Тетерів у живописному місці  гідропарку проходив третій турнір Чемпіонату України з плавання на відкритій воді в категорії « МАЙСТЕРС»  «Тетерів ОРЕN».

Сергій Зеленецький у цьому турнірі на двох найскладніших дистанціях  завоював дві срібні медалі, а на дистанції 300 м став Чемпіоном запливу.

З достойною перемогою Сергія Вікторовича особисто привітав Житомрський міський Голова та суддівська колегія, а глядачі на фініші підтримали спортсмена емоційними оплесками й вигуками про його бійцівський  характер, який боровся до останнього сантиметра.

Попереду нові старти. В  серпні  в Рівненській області  на Білому озері  він буде приймати участь в унікальному заключному літньому запливі на дистанції в одну милю. Це останній етап літніх виступів для спортсменів цієї категорії.   А для Сергія Вікторовича — перехід до його основного виду  піврічного зимового плавання  в крижаній воді у відкритих водоймах .

Сезон  Міжнародних змагань   відкриє 10 Чемпіонат Світу з зимового плавання, який  розпочнеться через три місяці в м.Елагва (Литва). Сергій Вікторович разом із онуком  Владиславом Руденком вже отримали запрошення і  будуть приймати участь у  Міжнародних змаганнях  і представлятимуть Україну.