28 жовтня Білоцерківська районна організація ветеранів України відзначила свій 40-річний ювілей. За сорок років громадська організація об`єднала у своїх рядах майже 13 тисяч чоловік. До складу громадського формування входять ветеранм Другої світової, афганці, ветерани праці, солдатські вдови, люди поважного віку. Багато років вони були і є прикладом мужності й виконання обов’язку перед Батьківщиною.

Урочистості проходили в приміщенні Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського. На свято завітали колишні керівники району, представники «Золотого фонду», ветерани праці, керівники господарств, підприємств, організацій, мешканці Білоцерківського краю.

Серед почесних гостей – заступник голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало, заступник голови райдержадміністрації Юлія Устич, помічники народного депутата України В.І.Гудзенка Людмила Веряскіна та Євген Гудзенко, протоієрей Білоцерківської єпархії УПЦ Михаїл Кобулей, член виконкому міської ради Вадим Маршалок.

«Ваш життєвий досвід, теплота сердець, оптимізм, активна громадська позиція є найкращим прикладом для усіх нас, а найбільш за все – для підростаючого покоління. Ми вдячні всім Вам за  невтомну працю, мудрість, неспокій Ваших душ. І я впевнений, що діти, онуки та правнуки будуть гідними послідовниками Ваших добрих справ!» — тепло привітав ветеранів зі сцени заступник голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало.

Понад тридцять членів ветеранської організації, за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху та активну громадянську позицію, були нагороджені почесними грамотами, відзнаками, ювілейними медалями, грошовими преміями.

Кожен із них у своєму громадському осередку працює на благо розвитку Білоцерківського краю.

Цього дня лунало багато теплих та щирих привітань на адресу голови організації Віктора Рудого та активних членів організації. А щедрі творчі дарунки іменинникам адресували актори театру ім.П.Саксаганського. За відгуками глядачів, концерт залишив по собі дуже теплі почуття. Вдало підібрані концертні номери, а це й народні пісні на сучасний лад, і феєричні танцювальні номери, й різні жартівливі сценки, склали яскраву мозаїку чудового свята. Тож по завершенню виступів Віктор Рудий щиро подякував художньому керівнику театру В’ячеславу Ускову, а в його особі й всій творчій трупі, за чудовий настрій та прекрасний концерт. Свято добігло кінця, залишивши теплі спогади у серцях та душах, а ще надихнувши ветеранів славного Білоцеріквського краю на нові трудові та творчі здобутки.

Шановні ветерани! Ваш бойовий досвід залишився з вами назавжди. Тому за це честь і хвала вам. Залишайтеся дієвими, з активною життєвою позицією, справжніми патріотами країни. Низький уклін нашим землякам, у яких війна відібрала близьких і рідних їм людей! Світла пам’ять загиблим!