Рак. Одне слово викликає жах. Страшно ще й те, що розвивається він і протікає майже без симптомів, а коли людина звертається до лікаря, то вже, як правило, на 3 чи 4 стадії захворювання. У багатьох розвинених країнах із раком навчилися  успішно боротися не лише на  ранніх стадіях, однак  в Україні відсутність належної державної підтримки, сучасних клінік, реабілітаційних центрів, лабораторій, ліків і просто необхідної інформації  вводить людину в ступор і забирає шанс на видужання.

Благодійний фонд  «ФАРМВАРТА», засновником  якого є Денис Шевченко, а представник фонду на Білоцерківщині — голова районної ради Віталій Гринчук, допомагають всім не залежно від статусу, віку, національності чи релігійної приналежності.

1 листопада чергову партію медичних препаратів представники Благодійного фонду передали в Київський та Білоцерківський онкодиспансери, щоб допомогти всім, хто вступає у важкий бій із  хворобою і хоче її побороти.

За темпами поширення раку, Україна на 2 місці серед країн Європи. Щороку понад 160 тис українців дізнаються, що вони онкохворі, з них помирають близько 90 тис осіб. 35%  – люди працездатного віку. Злоякісні новоутворення вражають у країні кожного 4 чоловіка і кожну 6 жінку. За останні десять років кількість хворих зросла на 25%, загальна чисельність населення скоротилася на 4 млн. чоловік. У Білоцерківському районі офіційно півтори тисячі онкохворих. А ще більше тих, хто ще не знає свого діагнозу.

Жителька  с.Сорокотяги  Оксана К. мужньо бореться зі страшною недугою. За своє коротке й багатостраждальне життя молода жінка пізнала  безкорисну допомогу, жалість і байдужість. Та ніколи вона навіть не думає про поразку, не падає духом і kievбореться, адже двоє діток заставляють жити. У боротьбі за її життя об’єдналися лікарі, представники фонду, рідні, односельчани. Сьогодні всі  разом допомагають  жінці видужати.

«Головна наша мета, – каже директор фонду Віталій Архіпов, – донести до кожного, що рак перемогти можна, якщо це робити спільними зусиллями. Ми допомагаємо й підтримуємо хворих. Тож нехай із нашою з вами допомогою море страждань і болю зменшиться  хоча б на одну краплю».

Любіть життя, цінуйте його, й воно посміхнеться до вас усіма кольорами веселки.