Вперше за останні роки в плані роботи голови районної ради щотижня передбачено виїзди в заклади соціальної сфери району, до яких залучаються й керівники районного рівня за відповідними напрямками роботи.

24 квітня Віталій Юрійович Гринчук разом із головним лікарем  КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Ровенком  Іваном Івановичем із робочою поїздкою відвідали ФАПи в с.Чепеліївці та Одноріг, де завершуються ремонтні роботи, поспілкувалися з бригадою мулярів, які працюють на ремонтних роботах в Олійниковослобідському ФАПі, побували в Малоантонівському ФАПі, там щойно розпочато ремонтні роботи.

Впродовж минулого року голова ради побував практично в усіх закладах освіти, медицини, культури, які знаходяться у 60 населених пунктах. В Україні триває складний і динамічний процес реформування галузі охорони здоров’я,  кінцевою метою якого є створення умов для отримання кожним громадянином якісних медичних послуг, що надаються в лікувальних установах максимально наближених до місця його проживання.

«За моїм глибоким переконанням,  у час реформування районну медицину необхідно не просто підтримувати, але й розвивати, модернізувати її матеріальну базу, стимулювати роботу медиків. Депутатський корпус районної ради, його медичне лоббі (5 медичних працівників депутати), які відстоюють інтереси своїх виборців, проявляють особливу турботу стосовно наших закладів охорони здоров’я. Саме депутати районної ради вперше ініціювали та підтримали ряд програм щодо соціально-економічного розвитку району. Вперше з районного бюджету та за рахунок субвенцій сільських рад виділено кошти на капітальні ремонти приміщень.  За що я їм щиро дякую.

Хочу подякувати  депутату Київської обласної ради, нашому земляку Миколі Стариченку за тісну й плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування, всебічну допомогу жителям району, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації  освіти, культури, медицини, головам місцевих рад, які направляють усі зусилля  на ефективне вирішення проблем. Надіємося на співпрацю з нашими народними обранцями, адже саме вони покликані вирішувати проблеми народу»,- зазначив голова ради Віталій Гринчук.

«За рахунок бюджету, який би він не був, просто не можливо вирішити всі наші проблеми. Тому районна рада систематично і дуже плідно співпрацює з приватними підприємствами та благодійними організаціями. Особливо хочу відмітити нашу співпрацю з представниками благодійного фонду «ФАРМВАРТА». Вже другий рік Білоцерківський район отримує безпрецедентну допомогу з боку благодійного фонду. У квітні цього року фонд надав допомогу ліками на 2,3 млн.грн. Наголошую, всі ці ліки жителі району отримують безкоштовно»,- додав Віталій Юрійович.

Допомога медичним закладам району,  яка була в 2016 році перейшла з добрими та корисними справами у 2017-й. У поточному році з районного бюджету та за рахунок коштів деяких сільських рад виділено 3 мільйони 800 тисяч гривень на проведення ремонтів у медичних амбулаторіях та фельдшерсько-акушерських пунктах району, за рахунок яких буде відремонтовано: амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Узина, сс. Трушки, Дрозди, смт Терезине, Блощенці (реконструкція системи опалення), Макіївка, ФАПів сс.. Черкас, Однорог, Потіївка, Сорокотяги, Чепеліївка, Мала Антонівка, Олійникова Слобода, Скребиші, ФП сс. Василів, Вербове, Красне, Михайлівка, Храпачі, Бикова Гребля. А в всіх сільських медичних закладах завершено заміну вікон на металопластикові.

«Аби система охорони здоров’я працювала належним чином, необхідно удосконалювати передусім надання первинної медико-санітарної допомоги в амбулаторіях і ФАПах, адже дорослі й діти чи старші люди мають мати гідне медичне забезпечення незалежно від того де вони проживають. А це неможливо здійснити без належного матеріально-технічного забезпечення роботи сімейного лікаря»,- говорить головний лікар КЗ «БРЦПМСД» Іван Ровенко. — За кошти районного бюджету, на що виділено 2,8 мільйонів гривень, найближчим часом через систему закупівель Прозоро буде придбано для фельдшерсько-акушерських пунктів та медичних амбулаторій фізіотерапевтичне, комп’ютерне обладнання, 25 холодильників, 5 автомобілів, 9 мопедів, медичні меблі», — прокоментував головний лікар комунального закладу.

Далі маршрут голови ради проліг містом Узином. Віталій Юрійович поцікавився, як проходять ремонтні роботи в загальноосвітній школі №2, там проводиться заміна вікон у харчоблоці та завершується ремонт спортивного залу. З наведених даних очевидно, що районна рада сьомого скликання має значний інтелектуальний та фаховий потенціал і здатна вирішувати складні проблеми життєдіяльності Білоцерківського району.