Із щирою гостинністю 8 листопада, святкувала Білоцерківщина День народження села Чупира. Урочистості на кожному святі розпочали вже традиційно – з Гімну України і  хвилини мовчання на вшанування всіх полеглих за єдність та незалежність нашої держави.

Привітати жителів села завітали: голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та його заступник Анатолій Чичикало, начальник відділу культури РДА Роман Бичек, художній керівник районного Будинку культури Людмила Поліщук, підприємці села, які виступили спонсорами свята. Від почесних гостей пролунали найщиріші слова вітань на адресу винуватців святкової події.

З вітальним словом виступив господар свята, голова сільської ради Василь dsc_0706Анатолійович Мялківський. Він подякував представникам громади за наполегливу працю, за розбудову рідного краю, за турботу та підтримку тих, хто перебуває на сході України. Адже на цій землі живуть люди-трударі, руками і розумом яких протягом багатьох років творилося благополуччя  рідного села.

Вітаючи зі святом, голова районної ради Віталій Гринчук подякував громаді за самовіддану працю на благо рідного краю, побажав кожній родині здоров’я, сімейного благополуччя, злагоди та всіляких гараздів. Пообіцяв належної підтримки й допомоги зі сторони влади та депутатського корпусу. Лише за цей рік  суттєву допомогу з районного бюджету було виділено на амбулаторію сімейної медицини, завдяки депутатському корпусу, підприємцям у Чупирі зведено та освячено новий храм.

Під час урочистостей традиційно привітали найактивніших та найкращих представників громади, які беруть активну участь у функціонуванні школи, ФАПу, пошти, поліпшенні благоустрою тощо.

Традиційні віншування були й на честь подружніх пар, які відсвяткували срібне та золоте весілля. Вітання отримали іменинники, ювіляри, родини, які саме цього року поповнилися дітками.

Усе це проходило в супроводі творчих дарунків: народними піснями радували учасників дійства фольклорний ансамбль «Терниця». Саме вони своїм талантом вносять вагомий внесок у культурний розвиток Білоцерківського краю.

Тож нехай здобутки наших сіл зростають, а щастя та добробут їх жителів тільки примножується.