Скільки насичених працею днів проводить Віталій Гринчук у селах Білоцерківщини, щоб налагодити роботу підприємців, аграріїв, працівників соціальної сфери. Спілкуючись з громадами, бере до уваги проблемні питання, які є на сьогодні в селах, робить ставку на співпрацю з територіальними громадами, адже оцінку зробленому мають дати перш за все люди…

«Ми направляємо наявні ресурси на зміцнення лікувальної бази й проведення ремонтних робіт у сільських медичних амбулаторіях загальної практики сімейної медицини та фельдшерсько-акушерських пунктах»,-говорить голова ради.

Віталій Гринчук разом із депутатами Олександром Лопотом, Володимиром Шевченком, Олександром Балановським проїхали селами Малої Вільшанки, Щербаків, Фесюрів, Сидорів. Спільними зусиллями вони стараються вирішувати проблеми села, щоб мешканцям нашого краю жилося хоч трохи краще. І хоча не завжди й не всюди вдається вирішити проблеми місцевого значення, але, у переважній більшості, маємо приклади успішної діяльності місцевих рад.  Депутатський корпус району  теж досить успішно вирішує важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

Побували у відремонтованому ФАПі , що у с. Мала Вільшанка. Колектив медичного закладу та голова села Людмила Маринич радо зустрічають депутатів, адже тут вони часті гості, й завдяки спільним зусиллям, люди на місцях відчувають, що про них дбають. Цього разу медичний заклад отримав меблі, холодильник та білизну.

Приємне враження справляє шлях до сіл Щербаки та Фесюри, асфальтована дорога, чистенький та акуратний центр самого села, вулиці й провулки. Відразу видно, що і сільська влада,й, власне, сама сільська громада дбають про ошатний вигляд своєї території. Останні події та зміни  на території Білоцерківського району демонструють, що при будь-яких обставинах, можливості зі справжнім господарем свого діла є завжди. Завдяки умілому  плануванню,  рішучим діям, розумінню потреби у змінах, сміливим крокам сільського голови Володимира Святецького, депутатського корпусу жителі сіл відчувають суттєву підтримку в соціальній сфері. Цього дня у ФАПи також були завезені меблі, холодильник та білизну. Таку ж підтримку отримав і Сидорівський ФАП.

Задля злагодженої роботи влади та громади  спланована робота  та розставлені акценти в чіткій послідовності. Все й одразу зробити не можливо, але інколи навіть якісь дрібнички можуть спростити життя чи полегшити роботу мешканців сіл.