26 автобусів отримала Київська область за програмою “Шкільний автобус”, які підвозитимуть сільських учнів до опорних навчальних закладів. Два шкільних автобуси передано Білоцерківському районному відділу освіти.

У цьому році в сільських навчальних закладах району навчаються 3002 учні. 938 дітей та 325  педагогічних працівників потребують підвезення, так як вони проживають за межею пішохідної доступності до місць навчання і потребують організації безкоштовного підвезення.

Наразі в районі працює  11  шкільних автобусів. Ще два вже отримали. За інформацією відділу освіти, потреба у шкільних автобусах становить ще 3 транспортні засоби.

Протягом року проводилися роботи щодо впорядкування парку шкільних автобусів. Загалом на їх обслуговування виділено 132453,70 тис. грн. Проведено капітальний ремонт Макіївського автобуса. Пальним автобуси забезпечені.

Як відомо, згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1340-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої та медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році», придбання шкільних автобусів у 2016 році здійснювалося на умовах співфінансування: 70 відсотків – за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету, 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів.