Голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян особисто перевірив роботу найпотужнішого виробництва шин в Україні. Екскурсію провів генеральний директор товариства Олександр Даліба.

17 липня на завод «Росава» приїздив голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян. Повідомляє прес-служба Київської ОДА.

Це був перший робочий візит губернатора на єдине в Україні підприємство з виробництва шин. Делегація відвідала складальний цех та вулканізації шин.

Екскурсію особисто проводив генеральний директор ПрАТ «Росава» Олександр Даліба. Розказав про технологічне виробництво шин.

Голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко разом із в.о.голови РДА Юрієм Савчуком, міським головою Геннадієм Диким та  з представниками з області побували у виробничих приміщеннях. Оглянули цех, де облаштована експозиція готових шин-новинок останніх років. Там побачили шини легкової і легковантажної груп: зимові PREMIORRI VIAMAGGIORE Z PLUS, ROSAVA SNOWGARD, ROSAVA SNOWGARD-VAN; літні ROSAVA ITEGRO, Premiorri Solazo S Plus; всесезонні PREMIORRI VIMERO SUV, а також шини для військової та сільськогосподарської техніки.

Губернатора столичної області особливо зацікавив технологічний процес складання шин на двох сучасних комплексах EХХIUM компанії VMI Holland BV (Нідерланди).

«Сьогодні — це високотехнологічна і соціально відповідальна компанія з сучасними методами управління. Виробничі потужності становлять 6 млн шин на рік. Продукція, що випускається, реалізується на ринку України — 57%, 43% — на експортних ринках (країни Європи, Америки, Африки, Азії), — повідомляють у прес-службі.