Як ми уже повідомляли, на 22 сесії Білоцерківської районної ради, яка відбулася 06 липня  2018 року, особливої  уваги набуло питання про передачу дитячого оздоровчого закладу «Дружба» із спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Фурсівської сільської об’єднаної територіальної громади.

В черговий раз, 20 вересня, зібралися представники депутатських фракцій на чолі із депутатом районної ради Юрієм Базяком, щоб виробити положення про передачу даного закладу. Вже проведено аналіз замовлень дитячих путівок, промоніторино думку жителів населених пунктів, їх бачення щодо подальшої долі закладу.

 «На утримання дитячого закладу потрібно великі кошти… Не доцільно утримувати заклад для оздоровлення дітей. Ми за безпечне оздоровлення,»- чітко сформулював позицію райдержадміністрації Володимир Толочко — заступник голови РДА.

Думки розділилися. Депутат районної ради Олександр Балановський запропонував залишити  оздоровчий заклад «Дружба» у спільній комунальній власності територіальних громад Білоцерківського району та утримувати його за рахунок спів фінансування — районного та місцевих бюджетів.

Юрій Базяк підтримав дану пропозицію. «Ми не можемо втратити цей заклад. Адже саме в молодь ми повинні вкладати інвестиції, це наше майбутнє»,- наголосив депутат.

На комісії були представники Фурсівської ОТГ. Досить емоційно вони відстоювали свою точку зору. Виступила директор закладу Олена Кісіна, вона, як ніхто, знає усі проблеми закладу, й наголосила, що попри всі негаразди, табір кожного року працює.

Дмитро Лісовенко, юрист Фурсівської ОТГ, зразу ж озвучив, що ця справа для нього вже є судовим прецедентом.

Але ж є норма в законі й вона повинна бути реалізована,  наголошували юристи районної ради. Дана справа розглянута на комісії, Президії районної ради й передана на розгляд депутатів , які на черговій 23 сесії  приймуть рішення.