Турецька компанія Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret Ve Sanayi A.S. перемогла у тендері на ремонт автомобільної дороги M-05 Київ-Одеса, оголошений Державним агентством автомобільних доріг.

Тендер проводився в межах реалізації спільного проєкту України і Європейського банку реконструкції та розвитку під назвою «Панʼєвропейські коридори» та проєкту «Європейські дороги України», що реалізується спільно з Європейським інвестиційним банком.

Зокрема, на території Білоцерківського та Ставищенського районів будуть ремонтувати  наступні ділянки дороги:

–  км 87+442 – км 98+400 (ділянка починається зі з’їзду на м. Біла Церква, перетинає р. Рось і закінчується поблизу с. Бикова Гребля). Ремонт понад десяти кілометрів  дороги, включаючи дорожні, мостові, дренажні і допоміжні роботи;

– км 98+400 – км 113+400 (ділянка починається поблизу с. Бикова Гребля і закінчується на межі Білоцерківського та Ставищенського районів). Ремонт  15 км дороги, включаючи дорожні, мостові, дренажні і допоміжні роботи;

– км 113+400 – км 128+028 (ділянка починається на межі Білоцерківського та Ставищенського районів і закінчується поблизу смт. Ставище). Ремонт  15 км дороги, включаючи дорожні, мостові, дренажні і допоміжні роботи.