13 січня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган представив громаді Білоцерківського району нового голову районної державної адміністрації Геннадія Джегура.

Геннадій Джегур у жовтні 2016 року переміг у конкурсі на заміщення вакантної посади голови Білоцерківської РДА. Після ретельної перевірки, 12 січня 2017 року вийшло Розпорядження Президента України № 3/2017-рп «Про призначення Г.Джегура головою Білоцерківської районної державної адміністрації Київської області».

Голова Київської ОДА вручив новопризначеному керівнику району посвідчення та висловив переконання, що він успішно реалізує свої напрацювання попередньої діяльності на новій посаді як у якості керівника, громадського активіста, так і людини, яка зробить життя кожного мешканця Білоцерківського району кращим.

В свою чергу, новопризначений голова Білоцерківської районної державної адміністрації подякував Президенту України та голові Київської ОДА за високу довіру та запевнив присутніх у своїй готовності докладати максимум зусиль задля виконання доручень, які будуть ставитися Президентом України, Урядом та головою Київської облдержадміністрації.