Сьогодні, 16 липня, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган провів виїзну нараду з питань опрацювання звернень щодо системних правопорушень у Білоцерківському районі, висвітлених системою «UVAGA.UA».

У нараді взяли участь депутат Київської обласної ради Іван Кудлай, голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, в.о.голови районної ради Анатолій Чичикало, відповідальні керівники структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, депутати районної та місцевих рад, голови сільських та селищних рад, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час наради очільник Київщини Олександр Горган презентував інтерактивну систему локалізації проблем «UVAGA.UA».

Як зазначив голова Київської ОДА, система «UVAGA.UA» – це програмний інструмент точної локалізації проблем та чіткого визначення конкретної посадової особи, яка відповідає за їх вирішення. Завдяки системі кожен громадянин з свого мобільного телефону, практично в один дотик, отримує можливість повідомити про актуальну проблему і відстежувати динаміку її вирішення, розуміючи хто персонально відповідає за її вирішення.

Олександр Любомирович поінформував, що Президент України Петро Порошенко, під час XIV Українського муніципального форуму підтримав цю інноваційну систему, адже це інструмент взаємодії влади й суспільства та ефективного вирішення нагальних проблем.

Також, очільник Київщини наголосив, що система UVAGA.UA – це спільний продукт Міжфракційного депутатського об’єднання “Київщина” у Верховній раді України та Київської ОДА.  Й що всі органи державної та самоврядної влади Київської області першими в Україні почали використовувати у своїй роботі дану систему, як інструмент точної локалізації проблем та чіткого визначення конкретного посадовця, який відповідає за їх вирішення.

“У час, коли в Україні війна, у суспільства дуже гострий запит на справедливість, верховенство права, рівність закону, неухильне виконання Конституції України”, – акцентував увагу губернатор Київщини.

Саме таким інструментом боротьби з корупційними схемами та неправомірними діями окремих чиновників є система UVAGA.UA. Найближчим часом система запрацює по всій Україні.

Голова Білоцерківської районної державної адміністрацїі Геннадій Джегур проінформував присутніх про звернення, які зареєстровано в системі «UVAGA.UA» та про заходи, які проведено зі сторони райдержадміністрації і служб району для вирішення вищевказаних питань.

За словами очільника району, станом на 16 липня 2018 року в системі зареєстровано 15 звернень, у яких порушені питання щодо критичної ямковості доріг, незаконної вирубки лісу, незаконного видобутку піску.

До діалогу активно долучилися депутати та голови місцевих рад, представники громадськості району, які озвучили актуальні проблеми своїх населених пунктів та внесли пропозиції щодо покращення роботи системи.

Олександр Горган зазначив, що наразі це кращий інструмент для швидкого і якісного вирішення проблем мешканців Київщини і закликав до злагодженої роботи на всіх рівнях з метою покращення життя громади.

Також цього дня очільник Київщини представив присутнім систему SOLIDINFO.UA (http://solidinfo.ua/), де можна переглянути головні показники кожного району в різних галузях, і яка стане орієнтиром для прийняття важливих рішень щодо розподілу бюджетних ресурсів.

На завершення Олександр Горган зазначив, що динаміка вирішення наявних проблемних питань буде знаходитися на постійному контролі. Вже восени буде проведено нараду, де розглядатимуться результати реагування на проблемні питання, що позначені в системі «UVAGA.UA», та відбудеться аналіз даних району за системою SOLIDINFO.UA.