Сесійна зала Білоцерківської районної ради зібрала добродіїв, доброчинців й друзів, щоб віддати  належне учасникам АТО, вручивши право власності  на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства у розмірі 2 га. І це лише малесенька частинка того, що ми маємо воздати нашим патріотам, які знаходились і знаходяться на передовій, захищаючи мирне небо. Хвилина пам`яті є даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вічна слава героям, вічна їм пам’ять!

На урочистій зустрічі були  присутні голова Київської ОДА Олександр Горган, голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, виконавчий віце-президент Інституту миру, Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні (2006–2009 років) Вільям Тейлор.

Сьогоднішня зустріч вручення земельних сертифікатів — яскравий приклад співпраці, левова частка якої припадає на Всеукраїнську асоціацію учасників бойових дій, головою та співзасновником якої є Вячеслав Вовченко. Ця подія яскраво демонструє, наскільки важливо об’єднувати зусилля  задля вирішення спільної справи. Інакше успіху не досягти. За допомогу та сприяння хочеться висловити слова вдячності Київській ОДА, Білоцерківській районній раді та адміністрації.

Хочеться відзначити фермерські господарства, які надають можливість отримати земельну ділянку 190 учасникам АТО, а саме: ФГ «ГАЙОК»-голова Володимир Бевза, ФГ «АГРОРОСТ» -голова Костянтин Антоненко,  ТОВ «АГРО-УБД»-голова Віталій Дячук, ТОВ «КРАСИЛІВСЬКЕ»-голова Василь Міщенко.

Голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган висловив слова вдячності учасникам АТО  і разом із  співзасновником та активним учасником Всеукраїнської асоціації учасників бойових дій Миколою Гніушевичем вручали  свідоцтва. «Передача у власність земельних  ділянок  – це свідчення глибокої шани і поваги, яку висловлює український народ своїм захисникам. Адже українець без землі, як козак без коня!», — наголосив голова облдержадміністрації Олександр Любомирович.

Зі словами щирої вдячності виступили в.о. начальника Головного управління держгеокадастру в Київській області Олександр Постулін, співзасновник Всеукраїнської асоціації учасників бойових дій, учасник АТО Максим Коноплястий, представники фермерських  господарств.

«Сьогоднішній успіх – це результат співпраці влади, бізнесу і громади. Ми, як громадська організація, організували процес пошуку землі й оформленні відповідних документів. Представники влади, які сьогодні присутні на заході, надавали нам всебічну підтримку, а представники бізнесу  віддали на користь учасникам АТО земельні ділянки, які були у їхньому використанні. Ми вдячні всім за співпрацю,» — зазначив голова правління Асоціації Вячеслав Вовченко.

Керівники району-Віталій Гринчук  та Геннадій Джегур наголошували на тому, що в результаті узгодженості дій та взаєморозуміння між владою і громадою вдалося досягти значних результатів.

«Сьогодні Білоцерківщина є серед лідерів в області по видачі свідоцтв про право власності на земельні ділянки учасникам АТО. У найближчий час ще 400 ділянок отримають учасники АТО»,- акцентував увагу голова районної ради Віталій Гринчук.

Керівники тиснули руки бійцям та дякували за патріотизм, за те, що над рідною землею панує мир, що ми можемо  мирно працювати, вчитися, жити.

Зауважу:Білоцерківський район надав учасникам АТО близько 1700 ділянок під садівництво, понад 300 га для ведення ОСГ. Крім цього, органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень надали учасникам АТО під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських споруд більше 50-ти ділянок.

Нехай єднає нас віра, надія і любов а Господня молитва бережуть вас усіх. Слава Україні! Героям слава!