9 березня Україна відзначає 203-ю річницю з дня народження Тараса Шевченка. З цієї нагоди працівники  Білоцерківської районної ради, райдержадміністрації, депутати взяли участь в урочистостях, які проходили у с.Томилівка біля погруддя Тараса Шевченка.

Перед присутніми виступили  голова адміністрації Геннадій Джегур, заступник голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало, сільський голова Наталія Карпінська, учні Томилівської школи. У своїх виступах керівники наголошували, що пророчі слова Тараса нині актуальні як ніколи.

Тому й звертаємося ми знову й знову до нашого Пророка. І знаходимо у його словах, в думках і в творчості відповіді на чимало запитань сьогодення. І недарма єднаємося ми нині як нація, як вільні люди у своїй Богом даній країні, озброївшись словом Кобзаревим.

Під час урочистостей звучали рядки з творів Великого Кобзаря у виконанні учнів Томилівської школи. Правдиві та щирі слова Тараса торкають  душу кожного з нас. На знак пошани та пам’яті до погруддя Тараса Шевченка були покладені квіти.

У цей день, з нагоди відзначення 203-річниці з дня народження Тараса Шевченка в населених пунктах району, де встановлені пам’ятники Кобзарю, проведено мітинги за участю громадськості з покладанням квітів.