Завершено капітальний ремонт Макіївського автобуса. На подвір`ї  заводу ППФ «Електротранс» у присутності керівника Володимира Литвина посадовці мали змогу його оглянути.

Очільник Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, директор Макіївського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів — дитячий садок» Тетяна Ковтюх побажали водієві Віталію Капшуку щасливої, безпечної дороги та вдячних юних пасажирів. Керівники  побували у салоні автобуса, а також ознайомилися з умовами проведення ремонту автотранспорту. Нагадаємо, на ремонт шкільного автобуса Макіївського НВО кошти виділено із районного бюджету.

Директор школи Тетяна Володимирівна щиро подякувала керівництву району, депутатському корпусу районної ради за небайдужість, розуміння й підтримку щодо проблем школи. Вона зазначила, що цим автобусом щодня під`їзджає   до Макіївської школи більше 50 діток із  Йосипівки, Павлівки, Красного, Васильова та Іванівки. Тому власний шкільний автобус − насущна потреба для дітей, батьків та педагогічного колективу.

Віталій Гринчук  підкреслив, що увага влади до підростаючого покоління дуже велика, адже саме теперішнім учням у майбутньому продовжувати розбудовувати країну. Районна влада робить все для того, щоб для учнів та вчителів були створені якнайкращі умови. І відремонтований шкільний автобус − реальне цьому підтвердження.

Протягом весняно-літнього періоду проводилися роботи щодо впорядкування парку шкільних автобусів. Загалом на їх обслуговування виділено 132453,70 тис. грн.