Голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук привітав колектив управління Пенсійного фонду України в Білоцерківському районі з 25-річним ювілеєм.

Голова ради зазначив, що на сьогодні Пенсійний фонд України – одна із найбільш потужних та розвинених інституцій в державі, що вирішує і реалізовує найскладніші завдання пенсійного забезпечення українців.
— Чуйність і турботу, готовність кожного з вас прийти на допомогу повсякчас відчувають тисячі наших громадян. Результатом цієї щоденної роботи є вдячність і повага жителів району. Насамперед – пенсіонерів та всіх тих, кому ви щодня допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні. Від депутатського корпусу районної ради і від себе особисто щиросердно зичу вам мирного неба над головою, міцного здоров’я, сімейного затишку, невичерпної життєвої енергії та оптимізму! – зазначив  Віталій Гринчук.

Спочатку працівників Пенсійного фонду та ветеранів привітав начальник управління ПФУ Костянтин Будко. Він розповів про здобутки, яких вдалося досягти Пенсійному фонду за 25-річну історію розвитку та окреслив мету подальшої роботи – максимально наблизити послуги до людини та удосконалити внутрішньо-адміністративну структуру Пенсійного фонду.

Із ювілеєм присутніх привітав помічник народного депутата України В.Гудзенка Євгеній Гудзенко.

Найкращі працівники були нагороджені Почесними грамотами, подяками та грошовими преміями.