Чемпіонат України з греко-римської боротьби, що пройшов у Харкові 3-4 лютого й став відбірковим турніром на Чемпіонат Європи U-23, залишив багато позитивних вражень.

Київщину та Білоцерківщину представляли: Олександр Грушин, Сергiй Грушин, Адам Обдуразаков,  Дмитро Кияшок, Кирил Цуркан  під керівництвом заслуженого тренера України, головного тренера збірної України серед кадетів В.В.Лозового.

В активі борців із Київщини дві нагороди: Дмитро Кияшок  (смт Терезине) завоював бронзову медаль, а  Олександр Грушин (смт Терезине) заслужено здобув почесне звання – чемпіон України та  право представляти нашу державу на чемпіонаті Європи, що відбудеться наприкінці березня  в Угорщині.

Олександр Пастухов:«Від імені федерації греко-римської боротьби України, від спортсменів, які знають, що перемоги здобуваються через біль, кров, піт, сльози, дозвольте подякувати старшому тренеру кадетської збірної — Віктору Лозовому, за батьківську вимогливість до своїх вихованців, за кріпке чоловіче слово та жорстку оцінку діям борця коли той програв, за емоції та нерви, без яких перемогати неможливо, якщо ти справді прагнеш перемоги, і всім його підопічним — Івану Черкасу, братам Грушиним, Дмитру Кияшку, Андрію Кулику, який і програє, але обов’язково, і ми віримо в це, почне перемагати, якщо переможе власну невпевненість і м’якість, Ельмару Нуралієву, Артуру Політаєву, братам Насібовим і всім вам — вчорашні кадети, за любов до боротьби! За бажання підтримати наш красивий спорт! За небайдужість і увагу! За чесність та мужність! За кураж! За те, що ви — з нами! Якщо ми будемо разом, ми будемо, перемагати! Це, друзі, закон!»