14 сесія Білоцерківської районної ради, яка відбулася 2 серпня 2017 під головуванням Віталія Гринчука, зібрала 23 депутата. Саме вони підтримали зміни та пропозиції райдержадміністрації  про внесення змін до рішення десятої сесії районної ради сьомого скликання від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2017 рік». Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації Геннадій Джегур та голови місцевих рад. Районна рада оперативно розглянула питання порядку денного.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Анатолій Титаренко щодо Загального фонду запропонував: за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету за 6 місяців 2017 року збільшити доходи і видатки на 7790,1 тис. грн.

А саме: по загальному фонду – 4729,1 тис. грн.

По відділу освіти райдержадміністрації – збільшити видатки на 1693,0 тис. грн.

По центральній районній лікарні  — на 530,0 тис. грн.

По Узинській лікарні на 150,0 тис. грн.

По районному центру первинної медико-санітарної допомоги —  на  317,0 тис. грн. По відділу культури і туризму – на 80,0 тис. грн., — поточний ремонт приміщення клубу с. Вербове , по районній державній адміністрації – на 199,0 тис. грн., —  оздоровлення та відпочинок дітей , по районній раді  — на 199,0 тис. грн. –  поточний ремонт приміщення, по відділу з управління комунальним майном для виплати заробітної плати – на  31,1 тис. грн.

Надати додаткову дотацію органам місцевого самоврядування  для забезпечення співфінансування на проведення капітальних ремонтів сільських доріг; на утримання дитячих дошкільних закладів, будинків культури; оснащення приладами обліку теплової енергії багатоквартирних житлових будинків в м. Узин; на проведення нормативно-грошової оцінки землі в сумі —  1530,0 тис. грн.

За рахунок іншої субвенції, переданої органами місцевого самоврядування  збільшити доходи і видатки на 524,9 тис. грн., в тому числі:

 На програму розвитку системи освіти – 484,9 тис. грн.

 На програму розвитку системи охорони здоров’я – 30,0 тис. грн..

 На програму розвитку культури – 10,0 тис. грн.

         Передати із загального фонду до бюджету розвитку  спеціального фонду районного бюджету 3601,0 тис. грн. за рахунок перевиконання доходної частини.

Щодо спецфонду, то за рахунок коштів, що передаються із загального фонду збільшити видатки по спеціальному фонду на 3061,0 тис. грн., в тому числі:

По відділу освіти райдержадміністрації  на 1891,0 тис. грн.

По центральній районній лікарні  —  990,0 тис. грн.

По районному центру первинної медико-санітарної допомоги — 100,0 тис. грн.

По територіальному центру надання соціальних послуг — 80,0 тис. грн.

За рахунок субвенцій, переданих  органами місцевого самоврядування району збільшити доходи і видатки на 140,0 тис. грн.

Крім цього, заслухано інформацію про передачу комунального майна з балансу Білоцерківської районної державної адміністрації на баланс районної ради.

В період підготовки до пленарного засідання ради, відбулися засідання постійних комісій, під час яких детально опрацьовані всі питання порядку денного. Злагоджена робота депутатського корпусу району спільно з районною державною адміністрацією працює задля соціально-економічного розвитку Білоцерківщини.