Голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, голови місцевих рад взяли участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, яке відбулося 18 травня. На порядку денному заслухали ряд важливих для життєзабезпечення району питань. Розглядаючи кожне з них, голова районної державної адміністрації Геннадій Джегур та члени колегії висловлювали зауваження та пропозиції щодо покращення роботи по тому чи іншому напрямку.

Про підсумки опалювального сезону доповіла головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва РДА Ганна Петрашевська. За її словами, опалювальний сезон пройшов без зривів. Хоча і без надзвичайних ситуацій не обійшлося. В січні-лютому 2017 року в місті Узин трапилося два пориви. Це пов’язано з високим рівнем зношеності комунікацій, яким вже майже півстоліття. За словами директора КП «ВУЖКГ-1» м.Узин Анатолія Тинянка, на їх ремонт необхідно понад 1,7 млн.грн., кошториси наразі знаходяться на розгляді у міській раді.

Важливим є і питання розрахунків за спожитий природний газ. Так, рівень проплати за газ по м.Узин протягом опалювальному сезоні складає 81%, в тому числі за газ поточного опалювального сезону 46,6%. Заборгованість споживачів за отримані послуги протягом опалювального періоду зросла на — 2604,1 тис.грн. і станом на 01.05.17 нараховує 6456,2 тис.грн.

Окремо наголошено на продовженні робіт з енергозбереження в закладах соціальної сфери. Приміром на ці цілі та підготовку закладів освіти до нового опалювального сезону передбачено спрямувати понад 2,6 млн. грн.

Підведено також і підсумки з весняного благоустрою і впорядкуванню територій населених пунктів району. Якщо говорити про кількісні показники, то за час двомісячника висаджено понад 5000 дерев та майже 600 кущів, ліквідовано 67 несанкціонованих сміттєзвалищ та вивезено понад 77,7 тис. мпобутового сміття, приведено в належний санітарний та естетичний стан 36 парків, 7 скверів та 93 дитячих, спортивних, господарських майданчики, впорядковано150 од. зупинок транспорту, очищено від сміття 73,5 тис. м2берегів водойм. Місцевими радами району витрачено за період проведення двомісячника благоустрою 331 тис.грн. З метою забезпеченя належного транспортного сполучення та безпечного руху по вулично-шляховій мережі, дорожніми службами Білоцерківського району було проведено обстеження стану дорожнього покриття вулиць і доріг у післязимовий період та складено графіки виконання робіт по ліквідації ямковості та інших деформацій покриття. Станом на 16 травня ліквідовано 16871,3 мямковості дорожнього покриття вулично-шляхової мережі.

Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони публічного порядку на території Білоцерківського району доповів начальник Білоцерківського відділу поліції Головного управління національної поліції в Київській області Сергій Возненко. Про роботу Білоцерківської місцевої прокуратури з початку 2017 року доповів прокурор місцевої прокуратури Василь Шурашкевич.

Так, за словами Сергія Возненка, з початку року на 25% зросла кількість заяв та повідомлень, що надійшли до Білоцерківського ВП. Упродовж 4-х місяців 2017 року зареєстровано 235 кримінальних правопорушень, у тому числі 8 віднесених до категорії особливо тяжких та 88 тяжких злочинів. У порівнянні з 2016 роком відбулося зменшення рівня загальної злочинності на 11,7%, в тому числі тяжких злочинів на 17%. Поряд з цим збільшилась кількість особливо тяжких злочинів на 33%. Також, незважаючи на проведення профілактичних заходів, відбулося збільшення таких видів злочинів як, шахрайство, квартирні крадіжки, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, в тому числі зі смертельним наслідком, незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами, а також злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. На думку очільника місцевої поліції, формування криміногенної ситуації на території району обумовлена сукупністю певних чинників, які спостерігаються як на території області так і держави в цілому, серед яких найголовнішими являються активізація осіб, схильних до вчинення кримінальних правопорушень, насамперед майнової спрямованості, інших правопорушень, а також витік у незаконний обіг значної кількості вогнепальної зброї, вибухівки та боєприпасів.

В «Різному» обговорили питання, що стосуються змін в оподаткуванні та збільшення рівня передплати газети «Замкова гора». Крім цього, голови місцевих рад звернулися з проханням надати роз’яснення щодо оплати послуг з перевірок димових та вентиляційних каналів.

Підсумовуючи розглянуті питання, голова райдержадміністрації висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, місцевими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету — підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів.

 (За матеріалами сайту РДА)