Сьогодні, 7 червня 2017 року голова районної  ради Віталій  Гринчук та депутат районної ради Олександр  Балановський завітали до Федерації  спортивних  видів боротьби з подарунком  — борцівським килимом, який так потрібен для тренування учасників  Всеукраїнського турніру з греко-римської  боротьби пам’яті Андрія Авраменко та Петра Штонди «Соколята» серед юнаків та юніорів, що  відбудеться 10 червня 2017 року с. Шкарівка  Білоцерківського району.

Віталій  Гринчук  звернувся з словами вдячності до депутатського корпусу Білоцерківської районної ради та відділу освіти Білоцерківської райдержадміністрації в особі Оксани Кравченко за сприяння у виділенні коштів та вирішенні  питання забезпечення спортивним інвентарем  спортсменів.

Організаторами даного турніру виступили   Білоцерківська районна рада, відділ молоді та спорту Білоцерківської райдержадміністрації та Федерація спортивних  видів боротьби. За сприяння  голови районної ради Віталія Гринчука з районного бюджету було виділено кошти на придбання даного борцівського килима. Тренери І. Ломтадзе, Г. Житовоз, В. Лозовий  безмежно вдячні за співпрацю та порозуміння з боку районної влади. Під час змагань визначається фізична підготовка молоді та запроваджується  пропаганда здорового способу життя, що важливо на сьогоднішній день.