27  січня відбулося пленарне засідання третьої сесії Білоцерківської районної ради VIIІ скликання під головуванням голови Білоцерківської районної ради Василя Зеленського.  На засідання сесії прибуло 47 депутатів. Засідання проходило з дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог в умовах коронавірусної пандемії.

Голова Білоцерківської районної ради Василь Зеленський розпочав засідання з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Юлія Богатир, заступник голови Білоцерківської районної територіальної виборчої комісії, керуючись чинним законодавством, представила Близнюк Світлану Дмитрівну, нового депутата від ПП «Батьківщина». Новообраний депутат зачитала присягу та отримала посвідчення депутата. (Нагадаю: на попередньому засіданні депутат від ПП «Батьківщина» Анатолій Бондар за станом здоров`я вийшов зі складу депутатів).

Далі депутати одноголосно затвердили порядок денний, прийняли Звернення депутатів  Білоцерківської районної  ради Київської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України  щодо неприпустимості зростання цін на електроенергію, природний газ та тарифів на інші житлово-комунальні послуги для населення.

Депутати розглянули кожне питання порядку денного, а їх на порядок денний винесено чимало.

Заслухали питання про встановлення (зміну) меж села Ольшаниця Рокитнянської селищної ради та селища Ставище. Перше залишили на доопрацювання.

Володимир Федорчук, заступник голови Білоцерківської районної ради представив на розгляд депутатам передавальні акти, складені комісією з реорганізації Володарської, Рокитнянської, Тетіївської районних рад, доповів про передачу майна зі спільної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Володарської селищної територіальної громади, про внесення змін до рішення Сквирської районної ради №09-48-07 від 22.10.2020 «Про безоплатну передачу об`єктів спільної власності територіальних громад Сквирського району до комунальної власності територіальної громади міста Сквира»,  представив на розгляд депутатам питання  про передачу Великополовецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» та будівлі Великополовецької АЗПСМ із спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Фурсівської сільської територіальної громади, про передачу об’єктів та майна спільної власності територіальних громад Володарського району до комунальної власності територіальної громади смт Володарка, про передачу КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- дитячий садок» Володарської районної ради із спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Маловільшанської сільської територіальної громади». Депутати погодили ці питання.

Далі погодили питання присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові Білоцерківської районної ради В.Зеленському, проголосували про умови оплати праці голови та заступників.

Питання щодо звільнення директора КП «Кіновідеомережа» Лесі Зінченко депутати відклали на доопрацювання, також не погодили програму з управління комунальним майном. Як результат, запропонували начальнику відділу прозвітувати про роботу відділу за минулий рік та доопрацювати програму. Досить жваво відбулося обговорення цих питань.

Володимир Бабенко озвучив звернення, яке надіслав до Білоцерківського відділку поліції.

Депутати розглянули ряд важливих рішень щодо реорганізації районних рад та передачі майна новоутвореним ОТГ. Цьому передувала клопітка робота. Напередодні відбулися засідання постійних комісій, на яких кожне питання було ретельно опрацьовано. Особливо активними були  депутати Володимир Санін, Володимир Бабенко, Вікторія Рудешко, Юрій Балас, Петро Бодрик. Бачення кожного було своє.

«Загалом, депутатський корпус плідно працює, а головне, бачить результати своєї діяльності. Головне – пам`ятати, що наша сила — в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці. Лише разом ми зможемо реалізувати ті виклики, що ставить перед нами життя. Спільними зусиллями зробимо наші громади  міцнішими», — на завершення сказав голова ради. Василь Зеленський подякував колегам за плідну роботу і висловив сподівання на подальшу ефективну діяльність.