Президент України Петро Порошенко привітав українських фахівців різних галузей із нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року.

Звання «Заслужений лікар України» присвоєно Грузинському Олександру Вікторовичу – кандидату медичних наук, заступнику головного лікаря з медичної частини Білоцерківської районної лікарні, лікарю-хірургу, депутату районної ради.

Зауважу, Білоцерківщина славиться талановитими людьми, які щоденно працюють і отримують результат. Саме таким ми знаємо лікаря-хірурга Олександра Грузинського.

Наполегливою щоденною працею лікар заслужив повагу й авторитет не лише серед мешканців Білоцерківського краю, а й став відомим за межами району та області. У 2016 році обласна рада відзначила хірурга найвищою нагородою Київської області – нагрудним знаком «За заслуги перед Київщиною».

Операції під його керівництвом виконуються швидко, колеги у команді з ним почуваються впевнено. Нічого революційного в системі роботи Олександра Вікторовича немає, але іноді прості, часто прописні істини, зібрані разом, дають приголомшливий результат.

Відчуття патріотизму мотивує Олександра Вікторовича бути справжнім висококваліфікованим лікарем. П’ять років тому ніхто і не думав що на Україні точитимуться військові дії, але нині це реальність, яка вимагає від кожного лікаря повертати до життя бійців. Сьогодні багато українців вірять, що лікарі, зберегли сотні життів і продовжують буквально «зашивати» Україну.

Коли розпочалася Революція Гідності, життя Олександра кардинально змінилося. Він усвідомив свою патріотичність і став невід’ємною частиною тодішніх подій. Як лікар, він зрозумів, що, як ніколи, потрібний людям. Понад 500 успішних операцій виконав Олександр Вікторович лише за минулий рік. А за 20-річну біографію важко порахувати, скільком пацієнтам він допоміг, скількох врятував від смерті й скільки важких хвороб переміг.

Жителі Білоцерківщини дякують хірургу за патріотизм, за те, що з першого дня збройної агресії проти України він працював у тилу й рятував життя наших військових.

Людина, яка несе таку місію, яка не рахується з власним здоров’ям, часом й рятує наших військових, це – благородна людина!

Ваша професія надзвичайно потрібна зараз Україні.

Шановний Олександре Вікторовичу!

Прийміть щирі вітання з нагоди присвоєння високого почесного звання! Хай заслужена державна нагорода, шана  і повага людей додасть наснаги на нові здобутки та особисті досягнення. Щастя, здоров’я, успіхів, Божого благословіння!