Колектив медиків Білоцерківського пологового будинку отримав вкрай потрібне для проведення хірургічних втручань, устаткування –  аргонно плазмовий коагулятор. Саме завдяки ньому, виконання оперативних втручань безкровне, швидке, з безлігатурним перекриттям судин і відсутністю кровотечі, без некротизуючого опіку, зручне для хірурга і малотравматичне для пацієнта.

Про проблему та необхідність даного приладу Андрій Лавринець, представник ВО «Батьківщина» у місті Біла Церква, дізнався від головного лікаря пологового будинку Анатолія Бондаря. Тож часу не гаяв, вмить звернувся за допомогою до Благодійного фонду «MANUS DEI», який очолює Андрій Доценко. Питання за 2 тижні було вирішено.

Приємно відзначити, що фахівцями  в операційній прилад вже встановлено. А 23 липня два Андрія виконали приємну місію, охоронцям здоров’я презентували прилад. Мало сказати, що такому презенту тут раді. Адже його використовуватимуть лікарі в хірургії при  народженні немовлят.  А, за словами головного лікаря, цей прилад лікарі потребували ще з 2006 року, та бракувало коштів, адже його вартість 345 тис.грн. Крім того, Анатолій Андрійович зазначив, що в рік у Білоцерківському пологовому відділенні народжується майже 1500 немовлят, із них частина народжується за допомогою кесаревого розтину.

Такий прилад, переданий Благодійним  фондом «MANUS DEI», за сприяння Андрія Лавринця, служитиме жителям міста.

Вручаючи обладнання, Андрій Лавринець наголосив на тому, що на сьогодні як для України в цілому, так і для жителів Білої Церкви зокрема, є дуже важливими здоров’я жінки. Оскільки саме від цього залежить народжуваність у нашій країні.

„Мені приємно вручити це обладнання для Білоцерківського пологового відділення, — сказав Андрій Лавринець. – Я впевнений, що цей пристрій зробить здоровою не одну жінку”.