В.о.голови районної ради Анатолій Чичикало взяв участь у роботі пленарного засідання позачергової 21-ї сесії Київської обласної ради. На сесії депутати розглянули понад сто питань порядку денного: звіти по виконанню обласних цільових програм за 2017 рік, проекти рішень щодо прийняття обласних програм, змін до обласних програм та бюджету області на 20108 рік.

Під час розгляду звітів обласних цільових програм за 2017 рік, затвердження звіту про виконання обласного бюджету Київської області за 2017 рік та звіт КОДА про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області за 2017 рік, депутати висловили невдоволення реалізацією багатьох програм. Зокрема, голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів Ольга Бабій зазначила, що за результатами 2017 року на рахунках Київської облдержадміністрації залишились кошти, які можна було б вчасно перерозподілити або ж покласти на депозитні рахунки. Окрім того, депутат обласної ради Юрій Опенько закликав обласну державну адміністрацію усі необхідні проекти рішень щодо затвердження бюджету області та обласних програм на наступний рік, подавати у листопаді-грудні, щоб обласна рада мала можливість ознайомитися із документами та прийняти бюджет області завчасно.

Окрім того, депутати проголосували за затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2018 рік. Підтримали таке рішення 67 депутатів Київської обласної ради.

Підтримали депутати і зміни до обласного бюджету Київської області на 2018 рік. Ці зміни приводять дохідну і видаткову частини загального фонду у відповідність до прийнятих та погоджених питань, згідно з висновками постійної комісії з питань бюджету та фінансів та розпоряджень голови КОДА. Окрім того, зміни передбачають розподіл нерозподілених видатків обласного бюджету, розподіл залишків коштів спеціального фонду обласного бюджету, розподіл залишку коштів субвенції з державного бюджету, розподіл частини залишків коштів медичної та освітньої субвенції, що склався на початок 2018 року.

Найголовнішим питанням, прийняття якого очікували батьки школярів міста Вишневого, це внесення змін до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2016-2018 роки. Підтримали зміни до Програми 65 депутатів Київської обласної ради.

Завершилось засідання пленарного засідання голосуванням за Звіт голови Київської обласної ради за 2017 рік.