Відкриття нових підприємств, що створюють продукцію із доданою вартістю, свідчить про те, що інвестування в Україну відновлюється. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман після відкриття ТОВ «Білоцерківський завод препаративних форм» 07 жовтня.

«Завдання Уряду сьогодні полягає у тому, щоби створити умови, щоби такі 161007g4406підприємства щотижня з’являлися в Україні. Насправді сьогодні такі підприємства з’являються в Україні. Це дуже добрий сигнал, що в Україну відновили інвестування», — заявив Володимир Гройсман

Так, Прем’єр-міністр нагадав, що минулого тижня на Львівщині взяв участь у відкритті заводу японської компанії Fujikura.

Голова Уряду зауважив, що новостворений ТОВ «Білоцерківський завод препаративних форм» займатиметься виробництвом засобів для захисту рослин. «Це означає, що додана вартість буде створена в Україні», зауважив він. За його словами, ринок засобів захисту рослин в Україні оцінюється у 6-7 млрд.

У цьому контексті Прем’єр-міністр наголосив, що сировинний тип економіки України має відійти в історію.

161007g4457Голова Уряду також подякував місцевій владі у сприянні розвитку бізнесу та залученні інвестицій.

Він побажав підприємству успіху, процвітання та «зростання разом з нашою країною».

«Ми зацікавлені усі у тому, щоби кожна гривня, яка інвестована в економіку України, була успішною», — підкреслив Прем’єр-міністр.

У рамках робочої поїздки до Київської області Володимир Гройсман взяв участь у церемонії відкриття ТОВ «Білоцерківський завод препаративних форм» та ознайомився з виробництвом підприємства.

Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман цього дня також відвідав індустріальний парк «Біла Церква»,  філію «Білоцерківський молочний комбінат» ТОВ «ТЕРРА ФУД»,  ТОВ «Фармацевтичний завод «Біофарма», де ознайомився із їх діяльністю та виробничими потужностями.

В заходах взяли участь народні депутати України Олександр Марченко, Хвича Мепарашвілі, Віталій Гудзенко, Міністр аграрної політики України Тарас Кутовий, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе, Голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук , міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий, в.о. голови РДА Юрій Савчук та ін.