З метою ефективного використання землі та поповнення місцевих бюджетів 16 січня у сесійній залі Білоцерківської районної ради було організовано  семінар-навчання  для посадових осіб сільських, селищної,  міської рад.

Відкрив семінар голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко. Він закликав усіх присутніх до плідної роботи та представив спеціаліста юридичного відділу Сергія Потапенка, який підготував даний семінар.

Юрист ознайомив присутніх із додатковими повноваженнями  місцевих рад після набуття чинного законодавства Закону України «Про внесення змін  до деяких законодавчих актів України із вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10.07.2018 року № 2498-VІІІ. В допомогу посадовцям Сергій Анатолійович підготував методичку, у якій визначив 13 основних додаткових повноважень для місцевих голів.

Практичне застосування даних законів присутнім роз`яснював начальник управління Держгеокадастру у Білоцерківському районі Михайло Борозинець, який також був запрошений на семінар-навчання.