Не секрет, що саме волонтери та активісти всієї країни з початку проведення АТО здійснюють масштабну допомогу військовослужбовцям. Зокрема, активно задіяні й активісти Білоцерківського району. Так за допомоги патріотично налаштованих громадян, жителі сіл зуміли здійснити таку важливу матеріальну підтримку для наших відчайдушних бійців 72 ОМБР,  та бійців зенітно-ракетного дивізіону.

«Громадяни з активною життєвою позицією єдині в своїх прагненнях. А сільські голови є зв’язною ланкою між цивільними людьми та військовими», — говорить Володимир Шевченко, депутат Білоцерківської районної ради. «Проблеми бійців АТО — першочергові. Зауважу, ніде так не переймаються питаннями бійців, як на Білоцерківщині. Представниці громадської організації «Рада матерів та учасників АТО» (Олена Лісовенко), волонтерська група Молодої Просвіти «Час змін» (Костянтин Климчук), Асоціація учасників АТО (Максим Штонда) тісно співпрацюють з районної радою в особі голови Віталія Гринчука.  Це ще один позитивний приклад співпраці та взаєморозуміння між владою та громадою, який доводить, що спільними зусиллями та небайдужим ставленням можна подолати будь — які труднощі», — продовжив свою думку Володимир Олексійович.

Кожне село, кожна громада має історію активістів та їх волонтерський рух у прямому та переносному значенні. З початку військових дій, що тривають на Сході країни, місцеві жителі, учні, педагоги є учасниками масштабних благодійних заходів,  під час яких відбувається збір коштів, продуктових, медичних наборів, теплих речей, ковдр, спальних мішків, палаток, засобів особистої гігієни для воїнів АТО. Зігрівають душі наших воїнів і ті поробки, малюнки, обереги, які готують своїми руками і передають через волонтерів білоцерківські діти.

В минулий  четвер із с.Мала Вільшанка відділок Селекційний Володимир Шевченко в тісній співпраці з товариством «Сінгента» в особі  Олександра Лясківського відправили чергову машину з овочами та іншими продуктами харчування бійцям АТО. Взагалом, Білоцерківщина забезпечувала й продовжує забезпечувати продуктами харчування всі військові частини, хто звертається з проханням та потребує допомоги.

У цьому році  Білоцерківська районна рада інвестувала значні спільні зусилля з представниками Благодійного фонду «ФАРМ ВАРТА», через волонтерську групу  «Час змін», забезпечуючи госпіталі в гарячих точках —  Авдіївки, Широкіного, Гранітного, Волновахи, медичні заклади Нікополя, Мелітополя, Бердянська необхідними ліками.

Учні загальноосвітніх навчальних закладів долучаються до Всеукраїнських акцій «Напиши листа пораненому», «Місія добра», «Надійний тил», «Діти Київщини – воїнам АТО», «Підтримай армію – врятуй країну». Ці акції є безстроковими і діють постійно.

dscn9918Не залишаються без уваги односельців сім’ї тих воїнів, які загинули під час виконання військового обов’язку. А на прикладі героїзму та мужності наших героїв виховується підростаюче покоління.

Ми всі разом маємо зробити усе для того, аби хлопці повернулися з перемогою – цілими та неушкодженими. Та з вірою у свою націю.