Останній тиждень січня видався продуктивним. Шкарівський опорний навчальний заклад та Потіївське НВО отримали нові шкільні автобуси, які підвозитимуть сільських учнів до навчальних закладів.

Добробут мешканців наших сіл – це постійний розвиток. Саме тому у Шкарівці та Потіївці сьогоднішня подія зібрала депутатів, представників місцевого самоврядування, виконавчої влади, односельців.

На вручення автобусів прибули керівники, наші земляки: заступник голови обласної районної ради Микола Стариченко, голови Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та райдержадміністрації Геннадій Джегур, заступник голови районної ради Анатолій Чичикало, начальник відділу освіти Оксана Кравченко, сільські голови Анатолій Бондар та Ольга Бурлака.

«Приємно, що керівники, які мають можливість робити добрі справи й роблять їх – серед нас», — звучало з вуст директора Шкарівського опорного закладу Олега Крутакова.  «У тому, що є вагома фінансова підтримка для розвитку освіти, медицини, культури, реформування сфери житлово-комунального господарства, — це величезна заслуга конструктивної позиції щодо розвитку наших сіл заступника голови обласної ради Миколи Стариченка, системної допомоги голови районної ради  Віталія Гринчука, сільських голів, депутатів обласних, районних та місцевих рад, керівників підприємств і організацій, приватних підприємців, активно включився в роботу щойно призначений голова райдержадміністрації Геннадій Джегур»,-  відзначила Потіївський сільський голова Ольга Бурлака.

На їх адресу лунали щирі слова вдячності. Завдячуючи їх підтримці та допомозі, села стають сучасними та комфортними для проживання його мешканців. Тож нехай людська шана буде подякою їм за плідну працю.

З вітальним словом до присутніх звернувся наш земляк Микола Стариченко. У своєму виступі він наголосив, що Білоцерківщина продовжує розвиватися, і в цьому процесі він бере активну участь.

«Мені приємно, що в селах Білоцерківщини діти мають сучасні навчальні заклади, де  створено всі умови для розвитку та навчання дитини. Тому й  хочеться докласти максимум зусиль, щоб молоде покоління на моїй рідній землі зростало й стало надійною нам зміною. Адже за ними майбутнє»,- наголосив Микола Стариченко.

В урочистій обстановці Микола Анатолійович вручив директорам шкіл ключі від шкільних автобусів.

«Ми маємо амбітні плани, і це не погано. Працюємо, щоб для учнів та вчителів були створені якнайкращі умови. Й отримані шкільні автобуси − реальне цьому підтвердження»,-наголосив Віталій Гринчук, ще й додав, що найближчим часом районний відділ освіти отримає ще 3 автобуси, Шкарівський заклад буде утеплено та розпочнеться будівництво спорткомплексу».

А Геннадій Джегур запевнив, що Шкарівський опорний заклад — кращий на Київщині, і влада прикладе максимум зусиль, щоб кожний освітній заклад наповнювався ще більшим змістом.

У  Шкарівці гостей зустрічали учасники вокально-інструментального  ансамблю «Кумасики» (знані і в Европі). Юні аматори зацікавили віртуозним вмінням гри на старовинних народних інструмента. Майстерність  музикантів настільки вразила гостей, що вони теж спробували себе у грі на народних інструментах. Це було родзинкою свята. Позитивних емоцій вистачило всім…

Раділи новенькому автобусу і в Потіївській школі. Тут гостей зустріли запашним короваєм, колядками та флеш-мобом. По закінченню урочистостей, дітки на нових автобусах прямували по домівкам.

Начальник відділу освіти Оксана Кравченко розповіла, що  протягом року проводяться роботи щодо впорядкування парку шкільних автобусів. Загалом на їх обслуговування виділено 132453,70 тис. грн. Пальним автобуси забезпечені. Придбання шкільних автобусів здійснюється на умовах співфінансування: 70 відсотків – за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету, 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Зауважу: у цьому році в школах району навчаються  понад 4 тисячі учнів. 938 дітей та 325  педагогічних працівників потребують підвезення, оскільки вони проживають за межею пішохідної доступності до місць навчання і потребують організації безкоштовного підвезення. Наразі в районі працює  12  шкільних автобусів, три автобуси вичерпали свій технічний ресурс, їм понад 10 років. За інформацією відділу освіти, потреба у шкільних автобусах становить ще 4 транспортні засоби.

Директор Шкарівського опорного навчального закладу Олег Крутаков та   директор  Потіївського НВО Сергій Слупіцький виразили слова щирої вдячності за передані автобуси та для гостей  провели екскурс по школам.