В травні 2017 року Білоцерківським міськрайонним судом засуджено неповнолітнього шістнадцятирічного мешканця міста, який впродовж 2015-2016 років вчинив декілька угонів транспортних засобів та  крадіжок майна, в тому числі з автомобілів, а також з будівель домоволодінь у місті Біла Церква та Білоцерківському районі.

Під час досудового розслідування зібрано докази вчинення зазначених злочинів,  під тиском яких обвинувачений повністю визнав свою вину та просив суд призначити покарання без позбавлення волі.

Вироком суду неповнолітнього злодія засуджено до 5 років позбавлення волі із застосуванням випробувального терміну 2 роки.

Прокурор Білоцерківсьокї місцевої прокуратури Кукса М.А.

 


В травні 2017 року слідчим відділом Білоцерківського відділу поліції завершено досудове розслідування та за погодженням з Білоцерківською місцевою прокуратурою та до Білоцерківського міськрайонного суду Київської області для розгляду по суті направлено обвинувальний акт стосовно обвинуваченого У., за ознаками складу злочину, передбаченого частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, а саме таємного викрадення чужого майна (крадіжок) з проникненням у сховище.

Так, громадянин У. обвинувачується у вчиненні 14 епізодів крадіжок з підсобних приміщень багатоквартирних будинків у період часу з листопада 2016 року по січень 2017року,  де шляхом пошкодження замка вхідних дверей вказаних приміщень, проникав в середину, звідки, повторно, умисно, таємно від оточуючих, з корисливих мотивів, з метою незаконного збагачення за рахунок чужого майна, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігав, вчиняв крадіжки велосипедів, побутової техніки та іншого майна власників. Таким чином, своїми незаконними діями громадянин У. завдав 14 потерпілим майнової шкоди на загальну суму 82673 грн.

Наразі Білоцерківським міськрайонним судом призначений судовий розгляд на підставі вказаного обвинувального акту.

Прокурор Білоцерківської місцевої прокуратури Тхорівська М.В.