22 січня 2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін та соціально-економічного та культурного розвитку, яке проводив її голова Олександр Тарасов. На засіданні комісії були присутні голова районної ради Володимир Шевченко, депутати районної ради Юрій Базяк, Олександр Махиня, начальник управління фінансів райдержадміністрації Анатолій Титаренко, та члени комісії.

Учасники засідання заслухали інформацію Про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2018 №27-295 «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2019 рік», яку представив начальник  управління фінансів райдержадміністрації Анатолій Титаренко. У депутатів виникло ряд питань із приводу змін до бюджету, а тому дане питання залишили на розгляд Президії та сесії райради.

Крім того, депутати  заслухали інспектора архівного відділу Білоцерківської райдержадміністрації Віктора Ткаченка, який проінформував про внесення змін до Програми розвитку архівної справи в районі на 2016-2020 роки. Дане питання вимагає оперативного вирішення, забезпечивши умови для надійного зберігання архівних документів протягом тривалого терміну, автентичності, цілісності та можливості  доступу до них. Розуміючи важливість питання, члени комісії погодили зміни до Програми.