Таких людей, як Кулинич Надія Федорівна – залишилося одиниці. Це живі свідки епохи.

22 березня 2019 року голова районної ради Володимир Шевченко, сільський голова Анатолій Савчук, заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко завітали до помешкання жительки села Яблунівка й привітали нашу землячку – ветерана зі славним ювілеєм  95-ти річчям від Дня народження.

Отже, згідно спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради, за багаторічну, сумлінну працю, активну участь у вихованні молодого покоління, високий патріотизм та з нагоди 95-річчя від дня народження керівники району вручили Почесну грамоту районної ради та районної державної адміністрації з врученням подарунка та квітів Кулинич Надії Федорівні.

Жінка – яскравий приклад для наслідування молодому поколінню. Керівники побажали ювілярці здоров`я, довголіття, уваги близьких людей, довгої людської пам`яті.

Розчулена увагою присутніх, ювілярка щиро подякувала за подарунки, квіти, теплі слова, розповіла про свій трудовий шлях, поділилася секретами довголіття. Головний із них – любити та поважати людей і завжди залишатися активним та молодим  душею. Жінка виростила 5-ро дітей, на своєму віку бачила страшні будні Великої Вітчизняної, пережила голодні повоєнні роки. Отака вона – наша землячка – зі світлою душею, чистими помислами, добрим серцем і, сповненими людської доброти, очима.