Все менше й менше з кожним роком стає ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій. В Білоцерківському районі їх залишилося 33.

З кожним роком все далі від нас той пам’ятний День Перемоги. Друга світова війна залишила слід у житті практично кожної української родини. Ось чому День Перемоги був і залишається для нас не тільки великим святом, а й хорошим приводом сказати слова подяки тим, хто відстояв мир на рідній землі для майбутніх поколінь.

8 травня, напередодні світлого свята Дня Перемоги, наш земляк, заступик голови Київської обласної ради Микола Стариченко адресно привітав ветеранів війни — учасників бойових дій, вдів загиблих, тих, хто  врятував світ від нацизму й виборов мир для нас з вами.

Ветеранів турбують фронтові рани, хвороби та й вік у   них вельми поважний, тому головними серед побажань Миколи Анатолійовича були побажання міцного здоров’я і бадьорості, сімейного затишку та заслуженої поваги від оточуючих.

Сьогодні хочеться віддати особливу шану тим мужнім людям, що полягли за наше з вами чисте небо і низько вклонитися тим, хто сьогодні з нами. Пам’ять про їх подвиги завжди слугуватиме прикладом патріотизму для прийдешніх поколінь і вірності служінню Українському народу.