Заступник голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало та в.о.голови райдержадміністрації Юрій Савчук  привітали з 60-річним ювілеєм учасника бойових дій, голову Білоцерківської районної організації ветеранів Віктора Рудого.

Віктор Володимирович — чудова людина, люблячий чоловік, батько та дідусь, активний громадський діяч, талановитий співак. Саме йому довелося пройти пекло Афганістану, але він вижив і повернувся.

Сьогодні Віктор Володимирович очолює Білоцерківської районної організації ветеранів, проводить активну громадську роботу, є постійним учасником районних заходів, зустрічей.

 «Ми пишаємося Вами ! Ваш бойовий досвід залишився з вами назавжди. Тому за це честь і хвала вам. Залишайтеся дієвим, з активною життєвою позицією, справжнім патріотом країни. Саме ви є прикладом для сучасної молоді»,- наголосив у вітальному слові  Анатолій Чичикало.

Віктор Володимирович  знає історію рідного краю. Постійно працює з людьми, живе їхніми проблемами й радий зустрічам із підростаючим поколінням. Його розповіді  захоплюють усіх. Провідними віхами в житті ювіляр обрав для себе порядність, чесність та дисципліну. То ж нехай ще довгі роки шановний  Віктор Володимирович ділиться своїм досвідом із земляками.