Дорогі земляки!
23 серпня ми вшановуємо наші національні святині: Прапор, Герб та Гімн України, а 24 серпня відзначаємо 29-ту річницю Незалежності України! Ці свята для нас, українців, були й залишаються, мабуть, найважливішими й найбільш урочистими.
Білоцерківщина в процесах розбудови держави зайняла своє чільне місце. Самовіддана праця сільських виробників дозволила цьогоріч зібрати понад 100 тисяч тонн ранніх зернових та зернобобових. Як і в попередні роки, хороших результатів досягла промисловість району, ефективно працювали представники малого й середнього бізнесу, будівельники. Стабільно функціонують заклади освіти, культури, медицини.
Сьогодні до України прикута увага всього світу: громадяни суверенної та демократичної держави знову виборюють своє право жити в правовій, успішній країні, самим вирішувати свою майбутню долю. За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини України.
Цей урок повинен загартувати нас і зробити ще сильнішими. Кожному варто пам’ятати, якого ми славного роду.
Переконаний, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль влади, депутатського корпусу, громадськості дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити вихід всієї України і нашого краю на нові рубежі економічного і соціального розвитку.
Бажаю всім вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, взаєморозуміння, злагоди, благополуччя та миру в нашій рідній Україні.
Зі святом Незалежності вас, дорогі друзі! Слава Україні!

З повагою,
Голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко