У черговий раз, із метою вивчення  проблем жителів сіл, голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук разом із депутатами, працівниками райради, керівниками структурних підрозділів адміністрації проводили прийом громадян.

Цього разу зустріч відбулася з громадою с.Сухоліси. Приємно було їхати по  впорядкованому селі, де жоден мешканець не обділений увагою. Відчувається господарський підхід сільського голови Савчука Віктора Степановича. Він користується повагою й авторитетом у громади. Тож і питань, які турбували б населення не так і багато.

Індивідуальні роз`яснення, щодо хвилюючих питань, мешканцям сіл надавали  голова районної ради Віталій Гринчук, керуючий справами апарату райради Володимир Шевченко, головний лікар Комунального медичного закладу Білоцерківської районної ради «Білоцерківський районний центр первинної медико — санітарної допомоги» Іван Ровенко. Люди мали змогу одержати необхідні консультації від начальника управління соціального захисту населення Володимира Толочка. У простій і доступній формі заступник начальника управління Пенсійного фонду Олена Голуб давала відповіді на питання, які цікавили пенсіонерів та особисто спілкувалася з кожним із них.

Земельні питання в кожному селі мають своє місце. Не обійшлося й цього разу. Громадяни просили посприяти в питаннях приватизації земельних ділянок, які вони обробляють, та видачі певних дозвільних документів на землю. Щодо земельних накладок роз`яснювала представник управління Держгеокадастру Оксана Ястреб.

 Щодо учасників АТО, а їх у Сухолісах- 21. Від їх імені на зустріч прибули  Валентин Кузьмін (с.Чепеліївка) та  Дмитро Трібой (с.Сухоліси). Хлопці  щойно мобілізувалися й просили допомогти  отримати землю. Тож це питання голова ради першочергово поставив до розгляду та вирішення.

Віталій Гринчук підкреслив, що усі звернення громадян будуть ретельно вивчені та опрацьовані, а їх розгляд взятий на особистий контроль.

«Мешканці Білоцерківщини переважно приходять з питаннями, які не в змозі вирішити власними силами. Ми допомагаємо їм напрацювати алгоритм дій для розв’язання проблеми й визначаємо, хто з депутатів, працівників райради та профільних структурних підрозділів адміністрації буде супроводжувати вирішення того чи іншого питання. В основному маємо справу з земельними конфліктами, соціальними пільгами, питаннями майна й власності. Та головне, що більшість з них при правильному визначенні шляхів розв’язання можуть і мають бути вирішені», — прокоментував Віталій Юрійович.

У рамках робочої поїздки представники ради відвідали сучасний ФАП, де працює депутат районної ради Олена Ракова, та загальноосвітню школу, директор-Олександр Хоренко.

Перебуваючи в школі, Віталій Юрійович згадував, як  йому приходилося активізувати роботу по її будівництву в 2006-2009 роках. Згадував, як будувалися стіни, крили дах, ставили вікна, двері залучали спонсорів проводити асфальтні роботи на території школи, забезпечували приміщення меблями…І сьогодні це сільська сучасна школа на 86 учнів.

Важливо, що у селах налагоджена ефективна система постійного зв’язку між громадами та її представниками в районній та обласній радах, бо тільки об’єднавшись, ми можемо працювати на розвиток.