30 жовтня Білоцерківська районна організація ветеранів України відзначила свій 42-річний ювілей. За сорок два роки громадська організація об`єднала у своїх рядах ветеранів Другої світової, афганців, ветеранів праці, солдатських вдів, людей поважного віку. Багато років вони є прикладом мужності й виконання обов’язку перед Батьківщиною.

Привітали ветеранів заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко, помічник народного депутата України В.І.Гудзенка Людмила Веряскіна, голова громадської організації Віктор Рудий.

Вони дякували ветеранам за невтомну працю, мудрість, за їх активну громадську позицію, адже кожний у своєму громадському осередку працює на благо розвитку Білоцерківського краю. За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху та активну громадянську позицію, ветерани були нагороджені подяками та грошовими преміями. Зустріч пройшла в теплій та привітній атмосфері.

Шановні ветерани! Ваш бойовий досвід залишився з вами назавжди. Тому за це честь і хвала вам. Залишайтеся дієвими, з активною життєвою позицією, справжніми патріотами країни. Низький уклін нашим землякам, у яких війна відібрала близьких і рідних їм людей! Світла пам’ять загиблим!