Далекий 1967 рік став знаменним в житті багатьох дітей Білоцерківського району. Саме тоді розпочалася історія позашкільної освіти. З тих пір не одне покоління учнівської молоді було виплекане у стінах районного будинку дитячої та юнацької творчості, який на той час носив назву Будинку піонерів.

Багато цікавих зустрічей, різноманітних заходів, акцій було проведено за час роботи будинку творчості. Але найголовніше, що діти отримали змогу в позаурочний час знайти собі улюблену справу до душі.

50 років – це педагогічний досвід, успіхи вихованців, гордість і радість за їх перемоги. Привітати гостей та господарів з святом творчості та таланту завітали голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур, голова районної ради Віталій Гринчук, помічник народного депутата України В.І.Гудзенка Євгеній Гудзенко, начальник районного відділу освіти Оксана Кравченко, керівники навчальних закладів району, колишні випускники будинку творчості та друзі закладу, які всі ці роки були поруч та допомагали розвивати цей острівок здійснення дитячих мрій.

З нагоди свята всі гості щиро бажали педагогічному та учнівському колективу міцного здоров’я, натхнення, щастя, благополуччя.  «Щоб життєва енергія, творча наснага були основою великих досягнень у діяльності славного закладу, а кожна розпочата справа стає сходинкою до нових вершин успіху», — зазначив у вітальному зверненні Геннадій Джегур.

Керівники району прийшли на свято не з порожніми руками. Адже, як відмітив Віталій Гринчук, беруть приклад з колишніх керівників району, які питанням освіти та виховання дітей та молоді району завжди приділяли величезну увагу. Тож до такого солідного ювілею і подарунки мають бути відповідні. Зокрема, протягом року буде проведено капітальний ремонт закладу. А ще колектив будинку творчості отримав у подарунок комп’ютер. Не залишилися без відзнак і ряд педагогічних працівників закладу.

Доречі, ювілей позашкільного закладу збігся іще з однією пам’ятною датою. Директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості Зінаїда Литвин відзначає професійний ювілей – 30 років роботи на чолі цього закладу.

Упродовж урочистостей звучало багато теплих та щирих слів, вітань, спогадів від гостей, колишніх випускників закладу. А вихованці, які навчають тут сьогодні, подарували усім творчі подарунки.

Найбільша нагорода для педагогів БДЮТ – це визнання учнями, батьками та громадськістю авторитету того закладу, де вони працюють, якому щодня віддають частинку себе, свого серця. І черговий творчий ювілейний творчий звіт довів – це визнання педагоги закладу мають!

 (За матеріалами сайту РДА)