У дні святкування Новорічних свят, на небосхилі Білоцерківщини традиційно засяяла яскрава зіронька, яку запалюють юні таланти. Голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко вітав талановитих учасників естрадної пісні «Різдвяна зіронька».

16 найталановитіших учасниць потрапили до фінального конкурсу. Вони змагалися у двох вікових категоріях: молодша – учасники віком від 6 до 11 років та старша – учасники віком від 12 до 15 років.

Метою змагань є підтримка й надання можливості розвиватися молодим співакам і співачкам. Участь у пісенних перегонах дозволяє дітям побачити рівень виконавської майстерності однолітків, надає можливість спроектувати власні здобутки у царині вокалу на рівень, який пропонують слухачеві переможці конкурсу. Кожен такий пісенний форум сприяє росту юних талантів, робить мистецьке життя населених пунктів району більш насиченим і яскравим.

 Поважне журі визначило переможців у кожній віковій категорії. У молодшій – І місце виборов Єлизавета Кравченко (с.Мала Антонівка), ІІ місце – Софія Крижанівська (с.Яблунівка), ІІІ місце – Крістіна Дзядевич (с.Шкарівка). У старшій віковій категорії І місце посіла Лілія Квасневська (с.Яблунівка), ІІ місце – Вікторія Прокопенко (с.Фастівка), ІІІ місце – Анна Князєва (с. Бикова Гребля).

Конкурсантів вітали заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко та представник БФ «Фортеця» Наталія Хіль. Учасники отримали цінні призи та солодкі подарунки. Бажаємо юним талантам перспектив та успіху, а Різдвяна зірочка хай прокладає їм щасливий та творчий життєвий шлях.